Роналду розревівся після поразки на ЧС-2022: у мережі показали відео

Роналду не зміг стримати сліз після поразки на ЧС-2022

Чвертьфінальна стадія на чемпіонаті світу 2022 сповнена емоцій. Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду залишив поле не стримуючи сльози одразу після фінального свистка у матчі проти Марокко.

Про це повідомляє ESPN FC.

Як відомо, у третьому матчі турнір залишила Португалія. Команда Фернанду Сантуша нічого не змогла вдіяти із Марокко, яке стало першим півфіналістом чемпіонату світу з Африки. Цей результат дуже засмутив нападника збірної Кріштіану Роналду.

Після гри Роналду був у вкрай кепському настрої. Якщо на полі Кріштіану ще тримався емоційно, то у підтрибунному приміщенні він не вже стримав сліз від поразки на чемпіонаті світу 2022.

Останній чемпіонат світу для Роналду

Схоже, що це був останній чемпіонат світу для 37-річного Роналду. Попри п'ять перемог в Лізі чемпіонів та виграш чемпіонату Європи у 2016 році Кріштіану ще не мав жодної медалі ЧС.

Примітно, що в Кріштіану не має жодного голу у восьми зіграних матчах плей-оф чемпіонатів світу. Всього ж Роналду зіграв 22 матчі на ЧС, забивши вісім голів і віддавши два асисти.

Як відомо, збірна Марокко перемогла Португалію та з рахунком 1:0 вийшла до півфіналу чемпіонату світу з футболу 2022.

Наприкінці першого тайму нападник Ен-Несірі вивів марокканців уперед. Португалія могла відігратися, але м’яч після удару півзахисника Бруну Фернандеша влучив у поперечину.

Не виручив португальців й сам бомбардир Роналду, який вийшов на заміну в другому таймі футбольного поєдинку.

Нагадаємо, нещодавно скандальний російський коментатор Дмитро Губернієв різко висловився про футболіста збірної Португалії Кріштіану Роналду. Губернієв заявив, що Роналду "не тримає удару". При цьому коментатор дозволив собі нецензурні вислови на адресу футболіста, заслуги яких визнані всім цивілізованим світом.