Найстрашніший момент ЧС-2022: приголомшлива травма у матчі Саудівська Аравія — Аргентина

Приголомшлива травма у матчі Саудівська Аравія — Аргентина

Несподівана перемога Саудівської Аравії над Ліонелем Мессі та Аргентиною стала ще трагічним моментом для одного з лідерів команди. Воротар андердогів Мухаммед Аль-Овайс на останніх хвилинах матчу завдав своєму партнерові по команді Ясіру Аль-Шахрані страшну травму.

В якому стані гравець та чи зможе він продовжити турнір — в матеріалі порталу Новини.LIVE.

У вівторок 22 листопада Чемпіонат світу з футболу більше нагадував бій UFC. Один з ключових гравців Саудівської Аравії Ясер Аль-Шахрані був нокаутований холодним ударом після того, як його власний воротар випадково вдарив коліном в обличчя.

Воротар Мохаммед Аль-Овайс високо вистрибнув, щоб на останніх хвилинах виграти другий поверх в аргентинця Моліни, але випадково та жорстко травмував Аль-Шахрані. Аль-Овайс явно був засмучений нещасним випадком та опустився на коліна в недовірі після того, як торкнувся щелепою Аль-Шахрані.

Травма

Але зрештою матч відновився і Саудівська Аравія змогла здобути приголомшливу перемогу над командою Мессі з рахунком 2:1. Це величезна перемога для Саудівської Аравії – команда була визнана однією з найгірших на змаганнях у Катарі, а Аргентина була одним із фаворитів на перемогу.

У гравця саудитів перелом щелепи, перелом лицьової кістки, струс мозку та вибиті зуби, йому знадобилося екстрене хірургічне втручання. Аль-Шахрані літаком доставили в Німеччину.

Вперше на Кубку Світу в Катарі було зіграно чотири поєдинки поспіль. Якість футболу виявилася високою, а результати різними. Спектр емоцій вагався від розчарування до захоплення командами, що виходили на поле.