Збірна Бельгії не змогла обіграти Марокко: як це було

Збірна Бельгії не змогла обіграти Марокко

У групі "F" на чемпіонаті світу у Катарі відбувся поєдинок другого туру групового етапу, у якому зустрілися збірні Бельгії та Марокко.

Підопічні Роберто Мартінеса знову не продемонстрували того, на що від них чекають уболівальники, повідомляє портал Новини.LIVE.

Бельгія — Марокко — 0:2 (0:0)

Голи: Сабірі, 73; Абухляль, 90+2

Бельгія: Куртуа — Менье (Лукаку, 81), Алдервейрелд, Вертонген, Кастань — Онана (Тілеманс, 60), Вітсель — де Брюйне, Еден Азар (Мертенс, 60), Торген Азар (Троссард, 75) — Батшуайї (де Кетеларе, 75).

Тренер: Роберто Мартінес.

Марокко: Мунір — Махрауї, Сес, Агер, Хакімі (Яхья, 68) — Амалла (Сабірі, 68), Амрабат, Унаї (Ель-Ямік, 78) — Буфаль (Абухляль, 73), Ен-Несірі, Зієш.

Тренер: Валід Реграгуї.

Наставник збірної Марокко здивував ще до стартового свистка. Місце у воротах команди зайняв номінально другий голкіпер Мунір, хоча основний воротар Боно стояв на полі із командою навіть під час виконання національного гімну.

Бельгія — Марокко.

Суперники активно розпочали протистояння. У дебюті зустрічі Торган Азар зробив точну передачу в чужу штрафну вирізав, Батшуайї першим встиг до м'яча, але погано його обробив і в результаті заробив для своєї команди тільки кутовий.

У атаці у відповідь Зієш змістився з флангу в центр і потужним ударом послав м'яч над поперечиною. На 36-й хвилині Хакімі втік від Торгена Азара, опинився на ударній позиції, але трохи не влучив у кут воріт Куртуа. Наприкінці першого тайму марокканцям удалося забити гол. Зієш зі стандарту направив м'яч прямо у ворота. Однак рефері не зарахував цей удар, оскільки один із "атлаських левів" у момент удару/передачі у виконанні Хакіма перебував у положенні "поза грою".

Бельгійці не зробили висновків із цієї ситуації. У другому таймі таких подарунків Долі вони вже не мали. Команди обмінювалися небезпечними моментами до 78-ї хвилини матчу, після чого Сабірі, який вийшов на заміну, фактично повторив досягнення Зієша. На цей раз гол не скасовували, 0:1.

Бельгія заграла активніше, на полі з'явився Лукаку, який навіть не встиг відновитися від травми. Але марокканцям вдалася ідеальна контратака, на завершальній стадії якої Зієш асистував Абухлялю, 0:2.

Збірна Марокко набрала чотири очки та очолила групу. У "червоних дияволів" залишилося три бали та сумнівні перспективи попереду. Для виходу в плей-офф ЧС-2022 їм необхідно буде обігравати хорватів. Нічиєї може й не вистачити.

Пропонує прочитати статтю про головних фаворитів Мундіалю в Катарі. Деякі збірні готові здивувати вболівальників та експертів.