Збірна Бразилії зіграла зі Швейцарією: рахунок матчу ЧС-2022

Збірна Бразилії обіграла Швейцарію та вийшла у плей-офф ЧС-2022

У матчі другого туру групового етапу Кубка Світу з футболу зустрілися команди із квартету "G". Збірна Бразилії протистояла непростому супернику Швейцарії.

"Селесао" не зуміли обіграти підопічних Мурата Якіна так само легко, як сербів минулого туру, повідомляє портал Новини.LIVE.

Бразилія — Швейцарія — 1:0 (0:0)

Гол: Каземіро, 82.

Бразилія: Алісон — Мілітао, Маркіньос, Тьяго Сілва, Сандро (Теллес, 86) — Фред (Бруно Гімарайнс, 58), Каземіро, Пакета (Родріго, 46) — Рафінья (Антоні, 73), Рішарлісон (Жезус, 73).

Тренер: Тіте.

Швейцарія: Зоммер — Родрігес, Ельведі, Аканджі, Відмер — Джака, Фройлер — Варгас (Штеффен, 59), Соу (Ебішер, 76), Рідер (Фернандеш, 59) — Емболо (Сеферович, 76).

Тренер: Мурат Якін.

Збірна Бразилії залишається одним із головних фаворитів Кубка Світу в Катарі. У минулому турі підопічні Тіте без проблем обіграли Сербію (2:0), але Швейцарія — суперник вище за клас. Команда Якіна підійшла до поєдинку з "селесао" із трьома очками завдяки перемозі над Камеруном (1:0).

Бразилія - Швейцарія

З перших хвилин матчу Швейцарія демонструвала, що нічия її цілком влаштує, не відмовляючись при цьому від контратак. Бразилія демонструвала впевненість у власних силах розумію, що точно вийде до плей-офф Кубка Світу.

Небезпечних моментів у матчі було замало. На 27-й хвилині Рафінья з правого флангу зробив гарну та точну передачу на дальній кут чужого штрафного майданчика, де Вінісіус у дотик пробив під ближню штангу. Досвідчений Ян Зоммер урятував свою команду.

Наступного небезпечного моменту довелося чекати майже пів години на ігровий час. На початку другого тайму Вінісіус зробив усе для того, щоб Рішарлісон зміг забити, але автор дубля на цьому Мундіалі не дістав м'яча. А на 64-й хвилині бразильцями вдалося забити гол. Швейцарці припустилися однієї з нечисленних помилок в обороні, Каземіро знайшов передачею Вінісіуса, який зблизився з голкіпером і пробив повз нього. Однак рефері не зарахував м'яч через офсайд, і це рішення здалося спірним.

Але на 82-й хвилині Бразилія все ж таки забила. Каземіро отримав м'яч на лівому кутку чужого штрафного майданчика і гарматним ударом послав його в сітку, 1:0. "Селесао" довели зустріч до перемоги та оформили вихід у плей-офф Кубка Світу. Але після третього туру Швейцарія може приєднатися до бразильців.

Нагадаємо, експерти дають прогнози не лише на переможця, а й на футболістів, які можуть здобути титул "Найкращого молодого гравця ЧС-2022".