Збірна Марокко виграла матч у Канади та групу у Хорватії й Бельгії

Збірна Марокко несподівано виграла групу на ЧС-2022 у Хорватії та Бельгії

У третьому турі групового етапу Кубка Світу в Катарі збірна Марокко воювала з Канадою. Підопічні Валіда Реграги були фаворитами протистояння та підтвердили цей статус.

Канадці так і не зуміли набрати жодного очка на ЧС-2022, повідомляє портал Новини.LIVE.

Канада — Марокко — 1:2 (1:2)

Голи: Агер, 40 (автогол) — Зієш, 4; Ен-Несірі, 23.

Канада: Борян — Джонстон, Віторія, Міллер, Адекугбе (Коне, 61) — Девіс, Осоріо (Лар'ї, 65), Кайє (Хатчінсон, 60), Бьюкенан — Ларін (Девід, 60), Хойлетт (Вутерспун, 76).

Тренер: Джон Хердманн.

Марокко: Боно — Мазрауї, Сес, Агер, Хакімі (Жабране, 85) — Сабірі (Абухляль, 65), Амбарат, Унаї (Ель-Амік, 77) — Буфаль (Амалла, 65), Ен-Несірі, Зієш (Хамдалла, 76).

Тренер: Валід Реграгі.

"Атлаські леви" підійшли до цього поєдинку у статусі лідера групи "F", що виявилося досить несподівано. Марокканці приємно здивували на цьому турнірі зрілою, виваженою грою. Вони мають стратегію на поєдинок проти кожного суперника, не кажучи про традиційне вміння оборонятися і різко контратакувати.

Канадці приїхали до Катару як одна з найбільш швидко прогресуючих команд світу, від якої чекали приємного сюрпризу. Виявилось, що цей проєкт ще не готовий. Час на підготовку до домашнього чемпіонату світу є, але, найімовірніше, "кленових" тренуватиме інший фахівець. Цей турнір команда провалила, у справі посівши останнє місце у квартеті.

Канада - Марокко.

Марокканці швидко відкрили рахунок у цьому поєдинку. На четвертій хвилині канадський голкіпер зробив помилку, вийшовши за межі штрафного майданчика. Зієшу залишалося лише потрапити у порожні ворота, 0:1. Африканці продовжили атакувати й досягли свого на 24-й хвилині. Хакімі відправив у прорив Ен-Несірі, який втік від захисників і прицільно пробив повз голкіпера, 0:2. По суті це означало, що збірна Марокко виграла поєдинок.

На честь канадців, вони не здалися і навіть змогли скоротити відставання в рахунку. Незадовго до перерви Адекугбе обіграв Хакімі на фланзі та прострілив у воротарську, де Агер підставив ногу та "зрізав" м'яч у свої ворота, 1:2. Надалі моменти були в обох команд. Хатчінсон мав зрівняти рахунок, але послав м'яч у перекладину воріт "Атлаських левів".

Збірна Марокко вийшла до 1/8 Кубка Світу з першого місця в групі, але все ж таки пропустила гол. Єдиною командою, яка зуміла досі зберегти ворота в недоторканності, залишилася збірна Бразилії.

Нагадаємо, цього вечора відбудуться вирішальні поєдинки групового етапу у квартеті "Є". Збірна Іспанії намагатиметься зберегти лідерство, але для цього їй потрібно обіграти непередбачуваних японців.