Збірна Нідерландів офіційно оформила вихід у плей-офф ЧС-2022: деталі

Збірна Нідерландів переграла Катар та вийшла до плей-офф ЧС-2022

У рамках третього туру групового етапу чемпіонату світу збірна Нідерландів зіграла проти національної команди Катару. Підопічні Луї ван Галя зуміли здобути впевнену перемогу.

Збірна Нідерландів вийшла до плей-офф Кубка Світу з першого місця у групі "А", повідомляє портал Новини.LIVE.

Нідерланди — Катар — 2:0 (1:0)

Голи: Гакпо, 26; Френкі де Йонг, 49.

Нідерланди: Нопперт — Тімбер, ван Дейк, Аке — Думфріс, де Рон (Копмейнерс, 82), Френкі де Йонг (Тейлор, 86), Блінд — Классен (Бергейс, 66) — Гакпо (Вегхорст, 82), Депай (Янссен, 66).

Тренер: Луї ван Галь.

Катар: Баршим — Ахмед, Хассан (Асад, 64), Хуті, Мігел, Мохаммед (Ходер, 85) — Хатем (Алаельдін, 85), Медібо (Будіаф, 64), Аль-Хайдос — Афіф, Алі (Мунтарі, 64).

Тренер: Фелікс Санчес.

"Помаранчеві" мали перемогти господарів турніру для того, щоб забезпечити собі вихід до 1/8 плей-офф з першого місця. Луї ван Галь провів деякі зміни у стартовому складі своєї команди. Зокрема, він випустив з перших хвилин поєдинку другого форварда, яким виявився Мемфіс Депай, який одужав.

Збірна Нідерландів активно розпочала поєдинок, але досить довго біля воріт Баршіма зовсім нічого не відбувалося. Лише на 12-й хвилині зустрічі де Йонг завдав сильного удару із середньої дистанції. М'яч потрапив до Классена і відскочив до Депая. Одноклубник Френкі по "Барселоні" пробив із вигідної позиції над поперечиною.

У середині тайму Катар зумів заробити два кутові поспіль і навіть створив небезпеку воротам Нопперта після другого з них. Однак невдовзі після цього господарі пропустили. Спочатку свій шанс знову не реалізував Депай, а за хвилину Классен вивів на ударну позицію Гакпо точно пробив низом, 1:0.

Підопічні Фелікса Санчеса намагалися відповідати на атаки суперника, але видно було, що між цими командами пропасти в класі. На початку другого тайму де Йонг збільшив перевагу "помаранчевих" у рахунку. Затяжна атака Нідерландів призвела до чергового удару у виконанні Депая. Воротар Катар відбив м'яч, але Френкі випередив захисників та зіграв на добиванні, 2:0.

Нідерланди — Катар.

Незабаром Нідерланди мало не довели справу до розгрому. Янссен і Бергейс, що вийшли на заміну, провели контратаку, Вінсент знайшов передачею Стівена і той не промахнувся. Але арбітр не зарахував гол через офсайд. Незабаром міг відзначитись Думфріс, а біля протилежних воріт відзначився Мунтарі. Щоправда, перед цим він порушив правила одразу проти двох нідерландців, тож м'яч не зарахували. Рахунок до фінального свистка більше не змінився.

Нідерланди вийшли у плей-офф ЧС-2022 з першого місця у групі. Катар задовольняється одним забитим голом у трьох матчах. Ще ніколи господарі турніру не виглядали настільки слабкими.

Нагадаємо, за звання "Найкращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо, хто ці футболісти та перевіряємо, чи збіглося очікування з реальністю.