Збірні Португалії та Уругваю провели один із найкращих матчів ЧС-2022: відомий рахунок

Збірна Португалії обіграла Уругвай і вийшла у плей-офф ЧС-2022

У рамках другого туру групового етапу Кубка Світу в Катарі зіграли збірні Португалії та Уругваю. Команда з Південної Америки вибила підопічних Фернанду Сантуша з 1/8 плей-офф ЧС-2018, тому мови про недооцінку суперника не могло бути.

Суперники провели поєдинок на високих швидкостях, повідомляє портал Новини LIVE.

Португалія — Уругвай — 2:0 (0:0)

Голи: Бруну Фернандеш, 53; Бруну Фернандеш, 90+3 (пенальті).

Португалія: Кошта — Канселу, Пепе, Діаш, Мендеш (Рафаел Геррейру, 42) — Бернарду Сілва, Невеш (Леау, 69), Карвалью (Рамуш, 82) — Бруну Фернандеш — Фелікс (Вітінья, 82), Роналду (Пальїн'я, 85).

Тренер: Фернанду Сантуш.

Уругвай: Рочет — Коатес, Годін (Пельістрі, 62), Хіменес — Олівера (Вінья, 85), Весіно (Араскаєта, 62), Бентанкур, Вальверде, Варела — Кавані (Суарес, 72), Нуньєс (Максі Гомес, 73).

Тренер: Дієго Алонсо Лопес.

Суперники відіграли двобій на високих швидкостях, атаки змінювали один одного. Небезпечних моментів було не так багато, але матч виглядав на одному подиху.

У складі збірної Португалії на ударну позицію виходили Роналду та Фелікс, але переграти Рочета їм не вдавалося. Біля протилежних воріт небезпечний момент виник у середині тайму. Бентанкур взяв гру на себе, дійшов із м'ячем із центру поля до португальського штрафного майданчика, обігравши захисників, і завдав удару. Кошта не дозволив Родріго забити гол.

Португалія — Уругвай

Підопічні Фернанду Сантуша змогли гідно відповісти лише на початку другого тайму. Бруну Фернандеш від кута штрафного м'яко накинув м'яч у воротарську збірну Уругваю. Роналду високо вистрибнув, не дістав головою до м'яча, але дезорієнтував голкіпера, 1:0.

Уругвайці заграли активніше в атаці. Тренер кинув у бій Луїса Суареса, повністю освіживши лінію атаки. Однак на 75-й хвилині ледь не зрівняв рахунок інший форвард, що вийшов на заміну — Максі Гомес, який потрапив у штангу воріт збірної Португалії. Незабаром Суарес послав м'яч поруч із каркасом, за кілька хвилин ледь не заштовхав у сітку замість м'яча одного із португальських захисників. Натомість команда Сантушу під час контратаки заробила право на пенальті. Хіменес зупинив м'яч рукою у власному штрафному майданчику після проходу Фернандеша. Сам Бруну й реалізував одинадцятиметровий, 2:0.

Команда Сантуша вистояла та довела справу до перемоги. Це означає, що збірна Португалія вже вийшла до плей-офф Кубка Світу. Другу путівку в цій групі буде розіграно у матчі Гана — Уругвай.

Нагадаємо, поразка Бельгії від Марокко спровокувала серйозні заворушення у Брюсселі. Уболівальники вступили в протистояння з поліцією, якою довелося застосувати силу для розгону натовпу.