"Селтік" зіграв у нічию з "Шахтарем": як це було

Селтік — Шахтар: результат матчу Ліги чемпіонів

У рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів шотландський "Селтік" прийняв український "Шахтар". Донецькій команді необхідно було перемагати, щоб не втратити шанси на вихід у плей-офф турніру.

Про хід поєдинку повідомляє спеціальний матеріал порталу Новини.LIVE.

"Селтік" — "Шахтар" 1:0 (1:0)

Голи : Якумакіс, 34 — Мудрік, 58

"Селтік": Харт — Юранович, Картер-Вікерс (капітан), Єнц, Тейлор — О'Райлі, Хатате (Тернбул, 84) — Хакшабанович (Майєда, 65) — Абада (Форрест, 66), Якумакіс — Фурухасі (Муй, 66).

Запасні: Бейн, Зігріст, МакКарті, Бернабеї, Абельгор.

Тренер: Ангелос Постекоглу

"Шахтар": Трубін — Лукас Тейлор, Бондар, Матвієнко, Михайличенко — Степаненко (капітан) — Бондаренко, Судаков (Кривцов, 90) — Зубков, Мудрик (Петряк, 90) — Траоре (Сікан, 57).

Запасні: П'ятов, Козик, Шевченка, Тотовицький, Криськів, Джурасек, Кулаков, Топалов, Конопля.

Тренер: Ігор Йовічевич

Хід матчу "Селтік" — "Шахтар"

Команди вирішували різні завдання, але перемога була потрібна обом суперникам. "Кельти" набрали у чотирьох турах лише одне очко і могли розраховувати лише на потрапляння до Ліги Європи. "Гірники" мали п'ять балів, і вони боролися з "Лейпцигом" за друге місце, що дозволяє продовжити боротьбу в Лізі чемпіонів.

Гості витримали стартовий натиск суперника у Глазго, де ніколи раніше не вигравали. Українська команда володіла ініціативою, більше грала з м'ячем, але доходити до воріт Харта не вдавалося. Коли футболісти "Селтіка" перейшли до активного пресингу, стали очевидними проблеми "Шахтаря" з виходом з оборони в атаку.

Селтік — Шахтар

Після двадцятої хвилини гри господарі почали створювати моменти, один із яких на 34-й хвилині призвів до серії помилок у штрафному майданчику "гірників". Якумакісу залишалося лише не промахнутися із забійної позиції, 0:1.

За десять наступних хвилин Георгіос упустив можливість оформити дубль, а Трубін двічі врятував "Шахтар" від небезпечних ударів у виконанні О'Райлі. Гості перехопили ініціативу наприкінці тайму: Мудрик не зумів переграти Харта у штрафному майданчику "Селтика", а потім Траоре не зумів зорієнтуватися та пробити зі зручної позиції. "Гірники" могли претендувати на пенальті за фол проти Бондаренка, але рефері "проспав" момент.

Команда Йовічевича більш активно розпочала другий тайм, що дало результат на 58-й хвилині. Гості провели зразкову контратаку, яка завершилася гарним ударом Мудрика в далекий від Харта кут, 1:1.

"Селтік" знову перехопив ініціативу і неодноразово змушував нервувати оборону "гірників". В одному з епізодів Михайличенка вчасно вибив м'яч за межі поля після небезпечного прострілу Маєди.

На 72-й хвилині Мудрик здорово вибіг у контратаку, виманив на себе воротаря і зробив пас на Сікана, який з кількох метрів відправив м'яч повз порожні ворота.

"Шахтар" уперше в історії не програв у Глазго. Але нічия означає, що гірники вилетіли з Ліги чемпіонів. На них чекає Ліга Європи.

Нагадаємо, одразу кілька європейських клубів хочуть підписати Михайла Мудрика. Вже наступного літа "Шахтар" може отримати вигідну пропозицію щодо продажу свого вихованця.