"Шахтар" — "Порту": онлайн-трансляція матчу

Гравці "Шахтаря" святкують гол. Фото: Google

Сьогодні, 19 вересня, о 22.00 у рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" грає на "Фолькспаркштадіоні" з "Порту". Команда Патріка ван Леувена вважається аутсайдером поєдинку.

Портал Новини.LIVE проведе пряму текстову трансляцію матчу.

Де і коли дивитись матч

На матчі "Шахтаря" та "Порту" працюватиме головний арбітр з Італії Давіде Масса. Зустріч відбудеться на "Фолькспаркштадіоні" у німецькому місті Гамбург. Поєдинок розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Судаков на тренуванні. Фото: пресслужба "Шахтаря"

"Шахтар" зіграє сьогодні не в оптимальному складі. У лазареті команди залишаються Матвієнко, Чигринський, Траоре та Бондар. Букмекери вважають "гірників" аутсайдерами поєдинку, але українські вболівальники сподіваються на видовищний матч, який завершиться на користь донецької команди.

Стартові склади

"Шахтар": Різник — Конопля, Лемкін, Ракіцький, Міроші — Степаненко — Зубков, Назарина, Судаков, Сікан — Келсі.

Запасні: Рудько, Пузанков, Гочолеішвілі, Азарові, Козік, Кастілло, Егіналду, Криськів, Бондаренко, Очеретько, Кащук, В’юнник.

"Порту": Кошта — Маріу, Пепе, Карму, Зайду — Варела, Еуштакіу —Франку, Хайме, Галено — Таремі.

Запасні: Рамуш, Кардозу, Груїч, Консейсан, Санчес, Ніко, Венделл, Наварро, Ромаріу, Мартінес, Боржеш.

Матч "Шахтар" — "Порту". Фото: Новини.LIVE

Здивувало рішення Леувена випустити з перших хвилин нового лівого захисника Міроші для якого це буде дебют. Азарові, який грав у чемпіонаті, залишився на лавці. Ну що ж, побачимо як спрацює такий ризик.

Поки ми чекаємо в цій новині на трансляцію, команди вже розминаються на полі, а українські вболівальники "гаряче" підтримують "гірників".

Українські вболівальники на матчі. Фото: Новини.LIVE
Вболівальники з багатостраждальної Охтирки. Фото: Новини.LIVE

Прозвучав гімн Ліги чемпіонів. Через декілька хвилин матч розпочнеться!

1 хвилина. Розпочали команди з хвилини мовчання, після якої пролунав стартовий свисток. Поїхали!

2 хвилина. Еуштакіу спробував пробити після скидання партнера, але м’яч звалився з ноги та полетів далеко від воріт.

3 хвилина. Перша жовта картка в матчі. Арбітр покарав Карму за фол на Судакові, який проривався до штрафного майданчика "Порту".

8 хвилина. "Порту" відкрило рахунок у матчі. Португальці вирвались у швидку атаку. Франку пробив по воротах з 14 метрів й Різник відбив м'яч, але на ногу Галено — 0:1.

13 хвилина. Гооооол! "Шахтар" відповів! Швидка контратака по правому флангу привела до навісу Коноплі з лицьової лінії у центр штрафної, де Келсі вистрибнув найвище та головою пробив повз голкіпера.

Кевін Келсі після забитого м'яча. Фото: REUTERS/Cathrin Mueller

15" "Шахтар" знову пропустив від Галена. Це гол імені Сікана, який спочатку подарував м'яч супернику на лівому фланзі та розпочав їхню атаку. Потім, коли "гірники" відбилися, Данило віддав передачу в центр на Галено, і той вийшов на побачення з голкіпером і переграв його.

18 хвилина. Різник врятував ворота "Шахтаря" після дальнього удару Хайме в правий нижній кут воріт.

29" хвилина. "Шахтар" пропустив третій м'яч. У ході швидкої контратаки Галено прорвався лівим флангом, віддав пас у центр штрафного майданчика на Таремі і той у дотик пробив точно по воротах — 1:3.

31 хвилина. Жовта картка у Степаненка за грубу гру у центрі поля.

34 хвилина. Маріу дісталося по голові від Сікану. Данило сьогодні готовий боротися.

38 хвилина. Галено з лівого кута штрафного пробив і м'яч після двох рикошетів влучив у руки голкіперу "Шахтаря".

39 хвилина. Небезпечно біля воріт "Шахтаря"! Простріл із лівого флангу на ближню штангу, де Таремі ударом головою не влучив у ворота.

45 хвилина. Арбітр додав три хвилини.

45+3 хвилина. Кінець першого тайму. "Шахтар" безпорадно виглядає у захисті, коли "Порту" проводить швидкі контратаки. Якщо цього не виправити, то у такому матчі не перемогти.

46 хвилина. Почався другий тайм.

46 хвилина. Заміна у "Порту". Венделл вийшов замість Заиду.

49 хвилина. Назарина пробив з меж штрафного майданчика в ближній кут, де стояв голкіпер.

54 хвилина. Небезпечно біля воріт "Шахтаря". Міроші не зміг нормально винести м'яч головою зі свого штрафного майданчика. Його підібрав Еуштакіу, який пробив у дальній кут воріт. Від гола "гірників" врятував гарний стрибок Різника.

Судаков у матчі з "Порту". Фото: REUTERS/Cathrin Mueller

54 хвилина. Жовту картку вручено Жоау Маріу за фол на Судакові.

59 хвилина. Франку з-за меж штрафного потужно пробив у дальній кут воріт і Різник у гарному стрибку перевів м'яч на кутовий.

65 хвилина. Сікан віддав чудовий пас на правий край штрафного майданчика на Зубкова, і той пробив під ближню штангу — голкіпер перевів м'яч на кутовий.

66 хвилина. Бондаренко, Кащук та Азарові замість Степаненка, Келсі й Лемкіна. Додамо, що у останнього травма.

68 хвилина. Груба помилка у Різника. Голкіпер "Шахтаря" втратив м’яч, але вчасно виправився.

72 хвилина. У "Порту" Санчес замінив Маріу, а Ніко вийшов замість Хайме.

75 хвилина. Жовта картка Юхиму Коноплі за дуже жорсткий фол.

76 хвилина. У "Шахтаря" замість Коноплі вийшов Гочолешвілі.

79 хвилина. Зубков бив по воротах з правого флангу штрафного, але голкіпер забрав м’яч.

81 хвилина. Заміна у "гірників" — Егіналду замінив Сікана.

82 хвилина. У "Порту" також заміна. Боржеш замість Франку.

87 хвилина. Егіналду здалеку пробив повз ворота. Перша дія бразильця в матчі.

90 хвилина. Суддя додав чотири хвилини.

90+1 хвилина. На полі у "Порту" заміна. Консейсау-молодший вийшов на місце Галена.

90+4" хвилина. Кінець матчу!

МАТЧ ЗАКІНЧЕНО! "Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів з поразки, але команда непогана виглядала в атаці й могла забити більше одного м’яча.

Наступний матч "Шахтар" в Лізі чемпіонів зіграє 4 жовтня проти бельгійського "Антверпена".

Дякуємо, що ці 90 хвилин були з порталом Новини.LIVE!