Старт сезону в баскетбольній Суперлізі: три перемоги "Київ-Баскету", вдалий дебют "БІПА-Одеська область" та успіх "Будівельника"

Старт сезону в баскетбольній Суперлізі: три перемоги Київ-Баскету, вдалий дебют БІПА-Одеська область та успіх Будівельника

В цьому році баскетбольні команди в елітному дивізіоні повернулись до системи баблів мінітурнірів по 4 команди в одному місті за три дні. Перший бабл у столиці виграли господарі з "Київ-Баскету", здобувши три перемоги, Івано-Франківську перемогу святкувала нова команда з Одеси.

Подробиці в матеріалі Новини.LIVE.

Першою без втрат пройшла стартовий відрізок сезону команда Володимира Холопова, натомість "Черкаські Мавпи" програли всі три гри в столиці. "Київ-Баскет" здолав "Запоріжжя" — 88:65, "Старий Луцьк" — 83:42 та були сильнішими за черкасців — 85:57.

У складі киян відзначимо Дубоненка, який з кожним поєдинком збирав все більше очок: 13, 16 та 17.

На другій позиції в цій четвірці опинився "Старий Луцьк", в яких дві перемоги.

"БІПА" відкрила сезон перемогою над Говерлою

Другий ігровий бабл нового сезону Суперліги стартував в Івано-Франківську. Господарі майданчику "Прикарпаття-Говерла" грала проти нової одеської команди — "БІПА-Одеська область."

суперлига

Ключовим у цій грі був старт матчу: "БІПА" з рахунком 20:9 виграла першу чверть, а починаючи з середини другої десятихвилинки не дозволяла супернику наблизитись ближче, ніж на 10 очок.

Команда Вадима Пудзирея набрала вдічі більше за суперника очок після втрат. БІПА реалізувала 7 з 21 триочкових, у той час, як команда Євгена Мурзіна закинула лише 4 з 23 дальніх спроб.

БІПА стартувала у сезоні з перемоги над Говерлою, вигравши матч із рахунком 68:54. Найкращим у складі переможців став екс-захисник збірної України Олександр Рябчук, який традиційно ефективно попрацював у захисті й додав до 8 очок та 3 передач ще й 6 перехоплень.

"Перша гра, нерви та не зіграність даються взнаки, поки притираємося один до одного, думаю ще не одну гру таке буде. Але з кожною грою сподіваюся буде краще та краще. Але розслабляти не варто, вони домашня команда та вдома грають добре. Не дуже сильний суперник, далі буде цікавіше, гадаю, розберемо помилки та виправлятимемо. Головне щоб молоді гравці отримали ігровий час та впевненість", — повідомив після матчу Олександр Рябчук кореспонденту Новини.LIVE.

Будівельник перемагає в четвертій чверті

Центральним протистоянням першого ігрового дня у другому баблі був матч київського "Будівельника" проти "Дніпра". Кияни краще розпочали та вели після першої чверті 21:15, але далі за справу взялися гості Найактивнішими у Дніпрі були Тимофєєнко та Сорочан. "Дніпру" майже вдалося зрівняти рахунок до великої перервою — 34:33.

Третя чверть знову була рівною, але "Дніпро" демонстрував кращу статистику триочкових — 47% влучань з-за дуги. Але підбирання були за господарями — 40:34 й вони зуміли відірватись в останній 10-хвилинці, оформивши перемогу — 76:63.

Кращий снайпер матчу Тимофєєнко, в нього 15 балів, на очко менше у Буренка з "Будівельника."

Прикарпаття-Говерла свій другий матч в домашньому баблі зіграє в середу, 26 жовтня, проти "Дніпра", а "БІПА" в цей же день протистоятиме київському "Будівельнику".