Туніс у матчі з Францією подарував ще одну сенсацію на ЧС-2022

Збірна Франції вирішила здивувати футбольних уболівальників у матчі третього туру групового етапу Кубка Світу. Підопічні Дідьє Дешама пропустили можливість набрати максимум очок на цій стадії Мундіалю.

Національна команда Тунісу була більш мотивованою у цій зустрічі, повідомляє портал Новини.LIVE.

Туніс — Франція — 1:1 (0:0)

Голи: Хазрі, 58 — Грізманн, 90 +8.

Туніс: Дамен — Мерія, Гандрі, Тальбі — Кечріда, Скірі, Лайдуні, Малул — Слімані (Абде, 83), Ромдане (Шаалелі, 74) — Хазрі (Жебалі, 60).

Тренер: Джалель Кадрі.

Франція: Манданда — Камавінга, Конате, Варан (Саліба, 63), Дісасі — Верету (Рабйо, 63), Тчуаменді, Фофана (Грізманн, 73) — Гендузі (Дембеле, 79), Муані, Коман (Мбаппе, 63).

Тренер: Дідьє Дешам.

Збірна Франції достроково виконала завдання з виходу до плей-офф Кубка Світу, причому саме з першого місця. "Триколірні" мали шість очок і перевагу за додатковими показниками над австралійцями, які могли набрати стільки ж балів у теорії. Наставник збірної Франції Дідьє Дешам майже повністю змінив стартовий склад команди, давши шанс найближчому резерву.

Туніс майже втратив шанси на вихід у наступну стадію Мундіалю, але команда Джалеля Кадрі не захотіла здаватися без бою. "Орли Карфагена" активніше розпочали зустріч, і вже на восьмій хвилині забили гол. Хазрі з лівого флангу навісив у воротарську Манданду, де Гандрі випередив Варана і переправив м'яч у сітку. Щоправда, гол не зарахували через офсайд.

Туніс — Франція.

Франція відповіла на 25-й хвилині, коли Фофана з вигідної позиції не влучив у ворота Дамена. Але "триколірні" цього вечора виглядали надто пасивно, за що поплатилися на 58-й хвилині. Збірна Тунісу відібрала м'яч у центрі поля, Хазрі вийшов на ударну позицію та низом точно пробив у кут воріт, 1:0.

У повітрі запахло сенсацією. Дешам кинув у бій своїх головних зірок на чолі з Мбаппе, і під кінець матчу Кіліан упустив непоганий шанс, щоб принести своїй команді нічию. Тунісці притулилися до своїх воріт, забити їм міг навіть Коло Муані. Але французів урятував від поразки досвідчений Грізманн. На восьмій доданій до матчу хвилині Антуан підстеріг відскок у чужому штрафному майданчику і з рикошетом увігнав м'яч у сітку, 1:1. Результат матчу все одно вийшов несподіваним, але це нічого не змінює. Збірна Франції вийшла до плей-офф ЧС-2022 з першого місця, Туніс їде додому.

Нагадаємо, за звання "Найкращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо, хто ці футболісти та перевіряємо, чи збіглося очікування з реальністю.