Україна програла Словенії у чвертьфіналі чемпіонату світу-2022 з волейболу: як проходив матч

Україна програла у чвертьфіналі чемпіонату світу-2022 з волейболу

Національна збірна України не змогла вийти до півфіналу чемпіонату світу 2022 року з волейболу серед чоловіків. Вона зіграла перший в історії чвертьфінальний матч на чемпіонаті світу.

Про це повідомляють Новини.LIVE.

Наша команда у чвертьфіналі на майданчику в Любляні поступилася Словенії з рахунком 1:3.

Як проходив поєдинок

Україна розпочала матч проти Словенії з перемоги — 25:18. Наші гравці були близькими до перемоги й у другому сеті — команди обмінювалися виходами уперед, і завершили його внічию — 24:24. Однак Словенія набрала два очки — й зрівняла рахунок за сетами.

Вже у третій партії Словенія почала впевнено лідирувати: він завершився з результатом 25:19. Четвертий раунд українці намагалися перевести гру до п'ятого сету. Однак Словенія не віддала гру синьо-жовтим і здобула перемогу у матчі.

Нагадаємо, збірна України 2 вересня обіграла Велику Британію у першому матчі групового раунду чемпіонату Європи-2022 з баскетболу. Наступного разу команда зустрінеться з естонцями.

Ще у січні повідомлялося, що Львів претендує на проведення чемпіонату Європи з баскетболу у 2025 році. Упродовж наступних двох років у місті планували збудувати баскетбольну арену. Передбачалося, що арена буде розрахована на 10 тисяч глядацьких місць і розташована поблизу футбольного стадіону "Арена Львів".