Українці стали призерами престижного чемпіонату Європи з бразильського джиу-джитсу

Українці стали призерами чемпіонату Європи з бразильського джиу-джитсу

У Римі завершився турнір найвідомішої федерації IBJJF, який проходив з 14 по 20 лютого. Українські спортсмени Ліги TMS стали призерами чемпіонату Європи з бразильського джиу-джитсу.

Новини.LIVE розповідає про призерів чемпіонату.

Чемпіонат Європи з бразильського джиу-джитсу проходив в Італії. Через пандемію він не проводився два роки. Ця подія стала однією з найочікуваніших для представників БЖЖ, які приїхали з усього світу, щоб поборотися на цьому турнірі.

Незважаючи на складну політичну ситуацію та складнощі, пов'язані з COVID-19, близько 50 українських спортсменів представили нашу країну на чемпіонаті Європи. Багато хто з них зайняв призові місця, продемонструвавши високий рівень джиу-джитсу в Україні.

Представникам української Ліги TMS також вдалося здобути медалі на цьому престижному турнірі.

Сергій Кіналь із Тернополя посів друге місце. Таким чином він став першим в Україні срібним призером у категорії дорослі/пурпурні пояси.

Українці на чемпіонаті з джиу-джитсу

Олександра Яковенко з Києва, якій лише 16 років, взяла золото у своїй категорії синіх поясів та бронзу в абсолютному дивізіоні, де зустрілася з важчою та дорослішою суперницею.

Максим Задорожній завоював два золота на чемпіонаті Європи. Він  впевнено виграв у своїй вазі по коричневих поясах і завершив всі сутички в абсолютній категорії достроково.

За результатами змагань, українські представники бразильського джиу-джитсу стають все більш конкурентними на міжнародному рівні.