Українець Віталій Миколенко став найгіршим гравцем матчу "Вест Гем" — "Евертон"

Віталій Миколенко став найгіршим гравцем матчу АПЛ Вест Гем — Евертон
Захисника було замінено після 45 проведених на полі хвилин

Захисник збірної України Віталій Миколенко отримав найгіршу оцінку серед усіх футболістів, які взяли участь у матчі 21 туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) "Вест Гем" — "Евертон".

Вихованець "Динамо" провів на полі один тайм, повідомляє портал Новини.LIVE.

23-річний Віталій Миколенко не зумів допомогти "Евертону" уникнути чергової поразки в АПЛ. "Іриски" вирушили до Лондона на матч проти прямого конкурента у боротьбі за виживання. "Вест Гем" мав кращий вигляд у цьому поєдинку і по праву завоював три очки, піднявшись на кілька ступенів у турнірній таблиці.

Віталій Миколенко

"Евертон" поступився супернику з рахунком 0:2. Віталій Миколенко відіграв весь перший тайм, проте на другу половину матчу головний тренер "ірисок" Френк Лемпард випустив атакуючого футболіста Дуайта Макніла. Команда почала грати активніше, але не зуміла уникнути поразки. У складі "Вест Гема" дублем відзначився Джаррод Бовен.

Вест Хем - Евертон

Віталій Миколенко отримав найнижчу оцінку за версією WhoScored серед футболістів обох команд. Його гру оцінили балом 5,9. За 45 хвилин на полі захисник зробив 35 дотиків м'яча, віддав 18 точних передач із 23 (78%), один раз виніс м'яч і один раз перехопив передачу суперника.

Фіаско "Евертона"

Найкращим футболістом поєдинку став автор дубля, який отримав 8 балів. Найкращим серед гравців "Евертона" визнали захисника Міну, який отримав оцінку 7,0.

Підопічні Френка Лемпарда не можуть здобути перемогу в АПЛ з жовтня 2022 року. Їхня безвиграшна серія складає вісім матчів. "Іриски" посідають передостаннє місце у турнірній таблиці.

Нагадаємо, головний тренер "Челсі" Грем Поттер поділився думкою про нульову нічию у виїзному матчі проти "Ліверпуля". Наставник окремо прокоментував дебют Михайла Мудрика.