Ван Дейк розповів, як Нідерланди зупинять Мессі у 1/4 ЧС-2022

Вірджил Ван Дейк розповів, як Нідерланди зупинять Мессі у 1/4 ЧС-2022

Захисник англійського "Ліверпуля" та збірної Нідерландів Вірджил Ван Дейк поділився думкою про суперника своєї національної команди з чвертьфіналу чемпіонату світу в Катарі.

Помаранчевим належить зіграти проти збірної Аргентини, нагадує Goal.

31-річний Вірджил Ван Дейк визнав, що збірна Нідерландів особливо побоюється у складі Аргентини саме Ліонеля Мессі. Захисник вважає, що неможливо впоратися з капітаном "альбіселесте" поодинці.

Ван Дейк та Мессі

"Це футболіст, який може самостійно вирішити результат будь-якого матчу. Він змушує партнерів по команді демонструвати максимум на полі. Мессі може бути непомітним більшу частину поєдинку, але коли він входить у гру, то будь-якому опонентові стає дуже важко.

Було б помилкою намагатися самостійно зупинити його. Ми маємо діяти як єдиний колектив. Доведеться вигадати хороший план на цю гру, щоб не пропустити від Ліонеля Мессі", - заявив Вірджил Ван Дейк.

Нідерландський футболіст зазначив, що небезпека для воріт Нопперта йтиме не лише від Мессі. "Помаранчеві" мають не дозволити супернику створити небезпечні моменти, оскільки забити гол у складі Аргентини може будь-який футболіст.

"Це не матч Нідерландів проти Мессі. Грають дві команди, і далі пройде та, яка виявиться монолітною, єдиною. Нам нічого не дасть, якщо вдасться закрити Ліонеля, але заб'є тільки інший. Але ми сильні й віримо в себе. Зіграємо так, як у минулому матчі, і все вийде", — запевнив Вірджил Ван Дейк.

Чвертьфінал Нідерланди — Аргентина відбудеться у п'ятницю, дев'ятого грудня, о 21:00 за київським часом.

Нагадаємо, капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі назвав команди, які можуть виграти чемпіонат світу у Катарі. У списку семиразового володаря "Золотого м'яча" не було збірної Нідерландів.