Друга ліга: "валідольна" гра та дивовижна кінцівка у матчі "Реал Фарма" — "Звягель"

Поки "Чорноморець" пасе задніх в УПЛ, за одеський футбол віддувається "Реал Фарма". Клуб яскраво проводить сезон у Другій лізі, збільшує серію без поразок до семи ігор та закріплюється на другій позиції. Долю матчу з непростим суперником з Житомирщини вирішило вірне тренерське рішення Юрія Куліша.

За поєдинком слідкував кореспондент Новини.LIVE.

Якщо команда "Звягель" із Новоград-Волинського, Житомирської області — це новачок Другої ліги, то одеський клуб "Реал Фарма" досвідчені бійці, які у професійному футболі з 2010-го.

Президент-рекордсмен та місце в Топ-3

Команду добре знають по президенту рекордсмену найстаршому професійному гравцю в Україні Миколі Лиховидову, який минулого тижня оновив рекорд: у 56 років, 8 місяців та 25 днів він вийшов на поле проти "Креміня-2" й допоміг команді перемогти 4:0.

Реал Фарма

В грі проти "Звягеля" Микола Іванович на поле не виходив. Гра була валідольна до самого фінального свистка. Зустрічалися третє місце проти шостого, а між ними – всього три очка.

Господарі володіли перевагою в першому таймі, чудові нагоди забити мали Вареник, Ігуменов та Барсуков.

Гості краще виглядали в другому таймі

У гостей навпаки краще вийшов другий тайм. На 74-й хвилині Нікітчук головою замикав штрафний від Червінського, і м’яч зачепив поперечину, було ще кілька полумоментів та божевільна можливість на 87-й хвилині, коли Авер’янов двома ударами поспіль зблизька не зміг пробити воротаря одеситів Стародубця.

Реал Фарма

Проте перемогу у самій кінцівці вирвали саме господар. Хоча здавалось, що форвард команди Барсуков у другому таймі випадав, досвідчений тренер Юрій Куліш вирішив притримати його до кінцівки та не прогадав. Після проходу з подачею Тимошевського саме Барсуков пробив головою, а м’яч від поперечини відскочив у спину голкіпера та опинився в воротах — 1:0.

"Можете вірити, а можете ні, я знав, що Барс заб’є. Або заб’є, або щось зробить, вигадає. Це росте добрий форвард у нас, який прогресує на очах. Якщо він ще буде грати головою, а він навчиться обов’язково, я вам даю гарантію. Те, що він не забиває, він все буде забивати. Терпіння та труд усе перетруть", — повідомив після матчу тренер "Реал Фарми" Юрій Куліш.

Реал Фарма

"Реал Фарма" в очікуванні наступних матчів виходить на друге місце, та має можливість повторити свій рекорд за кількістю матчів без поразок поспіль.