Забрали бронзу і вийшли у чвертьфінал: шостий день Олімпіади для України видався вдалим

Шостий день Олімпійських ігор-2020 для України - результати змагань

Україні в шостий день змагань плавець Михайло Романчук приніс бронзову медаль на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Боксер Олександр Хижняк здобув перемогу проти представника країни-господаря турніру Юіто Морівакі.

Михайло Романчук подолав 800 метрів вільним стилем за 7:42.33, ставши третім у змаганнях. З перших хвилин запливу італієць Грегоріо Палтьєріні пішов у відрив, але його конкуренти тримались на доступній відстані.

Михайло Романчук ще за 50 метрів до фінішу міг бути першим, навіть останній ривок залишив позаду німця Флоріана Велбрука. Але протистояння з жителем Німеччини обернулося проти українця - він пропустив, як американець Роберт Фінк вирвався перед ними. Романчуку не вистачило долі секунди для срібла, тому друге місце посів Грегоріо Палтьєріні з Італії.

Виграв Олімпіаду американець Роберт Фінк, який з початку запливу був у затінках. Зазначимо, що днем раніше Михайло Романчук поставив абсолютний рекорд за всі роки Олімпійських ігор.

Михаил Романчук забрал четвертую бронзу на Олимпийских играх-2020

29-річний Сергій Фролов також гідно тримався на запливі, він навіть виходив на третє місце. Але фінішував шостим. Вже 30 липня о 14:40 відбудеться кваліфікаційний заплив українця.

Сергей Фролов занял шестое место на Олимпийских играх-2020

Як справилися українські боксери в Токіо

Лідер синьо-жовтої збірної Олександр Хижняк отримав перемогу в першому бою. Полтавський боксер вийшов проти представника країни-господаря турніру Юіто Морівакі. Всі п'ять суддів віддали перевагу українцю в кожному з трьох раундів. Тим самим він пробив собі шлях в ¼ Олімпіади.

Александр Хижняк победил Юито Мориваки на Олимпийских играх-2020

Одеський боксер грузинського походження суперважкої ваги Цотне Рогава програв поєдинок в ⅛ фіналу. Він виступав проти британця Фрейзера Кларка. Український боксер намагався працювати першим номером, був більш точним, однак Кларк завдавав більше ударів. В останньому раунді Цотне Рогаві не вистачало сил, хоча він все одно продовжував відповідати на всі удари британця. Думки суддів розділилися - 4:1 на користь Фрейзера Кларка.