Жиру та Мбаппе стали героями збірної Франції у матчі проти Австралії на ЧС-2022

Олі'є Жиру встановив рекорд у матчі збірної Франції проти Австралії

Програма першого туру у групі "D" на чемпіонаті світу в Катарі завершилася протистоянням збірних Франції та Австралії. Підопічні Дідьє Дешама поставили себе у незручне становище, але знайшли сили все виправити.

"Триколірні" здобули свої перші три очки на Кубку Світу-2022, повідомляє портал Новини.LIVE.

Франція — Австралія — 4:1 (2:1)

Голи: Рабйо, 27; Жиру, 32, Мбаппе, 68; Жиру, 71 — Гудвін, 9.

Франція: Льоріс — Павар (Кунде, 88), Упамекано, Конате, Люка Ернандес (Тео Ернандес, 13) — Рабйо, Тчуамені (Фофана, 77) — Дембеле (Коман, 77), Грізманн, Мбаппе — Жиру (Тюрам, 88).

Тренер: Дідьє Дешам.

Австралія: Райан — Бехіч, Роулес, Суттар, Аткінсон (Дегенек, 84) — Муй — Лекі, Ірвайн (Баккус, 84), Макгрі (Мабіль, 72), Гудвінг (Куол, 74) — Дюк (Каммінгс, 56).

Тренер: Грем Арнольд.

Чемпіони світу розпочали поєдинок проти Австралії так, наче завоювали титул буквально тиждень тому. Французи грали поважно, з відчуттям власної переваги. І "соккеруз" швидко повернуло суперника з небес на землю. На дев'ятій хвилині зустрічі Лекі чудово пройшов за місцем правого інсайда, попутно впустивши на газон Люку Ернандеса, і вдало прострелив у центр на Гудвіна. Настав точний удар повз Льоріса, Франція пропустила — 0:1.

Австралія провела ще кілька непоганих випадів, але далі забивали підопічні Дешама. На 27-й хвилині Рабйо точно пробив головою після навісу з флангу, 1:1. Через п'ять хвилин Адріан вже асистував Жиру, який продовжує йти до рекорду по голах за збірну, 2:1. Потім ще й Мбаппе втратив вигідний шанс для того, щоб відзначитись.

Франція - Австралія

Після перерви нічого кардинально не змінилося. Французи домінували, австралійці грали у футбол, не відсиджуючись в обороні. Ірвайн, наприклад, послав м'яч у штангу воріт Льоріса. Біля протилежних воріт захисник виніс м'яч із лінії після удару від Грізманна.

Натомість на 68-й хвилині Мбаппе з передачі Дембеле довів перевагу своєї команди у рахунку до комфортного, 3:1. Через кілька хвилин Кіліан асистував Жиру, який забив ударом головою, 4:1. Олів'є зрівнявся з Тьєррі Анрі за кількістю голів за збірну Франції.

Чемпіони світу впевнено розгромили Австралію, до самовіддачі якої немає жодних претензій. Франція очолила група та починає готуватися до матчу з Данією.

Нагадаємо, за звання "Кращого бомбардира ЧС-2022" борються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо їхні прізвища — скоро вони будуть у всіх на слуху.