Зінченко провів видатний матч за "Арсенал" проти "Манчестер Юнайтед": яку оцінку отримав українець

Олександр Зінченко став одним із найкращих гравців Арсеналу у матчі проти Манчестер Юнайтед
Українець став одним із найкращих гравців оборони своєї команди

У центральному матчі 21 туру англійської Прем'єр-ліги "Арсенал" здобув перемогу над "Манчестер Юнайтед" з рахунком 3:2. Український захисник "канонірів" Олександр Зінченко провів феноменальний поєдинок.

Авторитетний статистичний портал WhoScored високо оцінив гру Олександра Зінченка.

26-річний Олександр Зінченко допоміг "Арсеналу" обіграти одного з конкурентів у боротьбі за чемпіонський титул АПЛ. "Каноніри" забили переможний гол на 90-й хвилині протистояння.

Гра Зінченко

Український захисник Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди та провів на полі всі 90 хвилин. Футболіст здійснив два відбори, один раз пробив по воротах суперника, а його точність передач становила 88% точності передач.

Показник Олександра Зінченка став другим найкращим результатом серед усіх футболістів оборони, які з'явилися на полі у стартовому складі "Арсеналу".

Арсенал - Манчестер Юнайтед

Найкращим футболістом матчу став молодий Едді Нкетія, чий гол і приніс "канонірам" перемогу. Його оцінка становила 8,8. На другому місці опинився Букайо Сака, який також забив гол у цьому протистоянні. Він одержав за цю гру 8,2.

У "Манчестер Юнайтед" найкращу оцінку отримав Маркус Рашфорд, який забив один із голів у цьому матчі. Його зусилля оцінено у 7,3 бала.

Арсенал зберіг статус лідера турнірної таблиці. Відрив "канонірів" від "Манчестер Сіті", що йде другим, складає п'ять очок. "Манчестер Юнайтед" залишився четвертим. "Червоні дияволи" відстають від лідера на 11 очок.

Нагадаємо, колишній півзахисник "Ліверпуля" та збірної Англії Стівен Джеррард поділився думкою про дебют Михайла Мудрика у складі лондонського "Челсі". Українець відіграв на полі трохи менше за тайм.