Англія розгромила Сенегал у 1/8 Кубка Світу: відомий найкращий гравець матчу

Кейн та Беллінгем допомогли Англії розгромити Сенегал у 1/8 ЧС-2022

У поєдинку 1/8 плей-офф чемпіонату світу в Катарі зіграли збірні Англії та Сенегалу. У цьому матчі не було вираженого фаворита, оскільки фіналісти Євро-2020 протистояли чемпіонам Кубка Африки-2022.

І все ж більшість експертів були впевнені у перемозі "трьох левів", повідомляє портал Новини.LIVE.

Англія — Сенегал — 3:0 (2:0)

Голи: Хендерсон, 38; Кейн, 45+2; Сака, 56.

Англія: Пікфорд — Вокер, Стоунз (Даєр, 75), Магуайр, Шоу — Хендерсон (Філліпс, 82), Райт, Беллінгем (Маунт, 75) — Сака (Гриліш, 64), Кейн, Фоден (Рашфорд, 64).

Тренер: Гарет Саутгейт.

Сенегал: Едуар Менді — Якобс (Балло-Туре, 85), Діалло, Кулібалі, Сабалі — Нампалі Менді, Сісс (Гуй, 46) — Сарр, Ндіайє (Дьєнг, 46), Діатта (Сарр, 46) — Діа (Дьєдіу 72).

Тренер: Аліу Сіссе.

Гарет Саутгейт провів свій 80-й матч на посаді головного тренера збірної Англії, а його підопічні з перших хвилин зустрічі заволоділи ігровою і територіальною ініціативою. Сенегальці діяли з розрахунку на контратаки — у складі цієї команди вистачає футболістів, здатних втекти від Магуайра та компанії.

Англійці протиставили супернику високий пресинг та швидкісні атаки. Тільки за перші 15 хвилин Кейн двічі прострілював у штрафний майданчик "левів Теранги", де Сака та Фоден не встигли дотягнутися до м'яча.

Англія - Сенегал

Сенегал мав чудовий вигляд у цій зустрічі та в середині тайму міг забити. Під час контратаки Сарр у боротьбі з Пікфордом послав м'яч над перекладиною англійської брами. Рефері вивчив епізод щодо порушення правил проти Діа та гри рукою Стоунза.

На 31-й хвилині ситуація практично повторилася, і Пікфорд знову врятував свою команду, після чого надав партнерам по команді претензії. А невдовзі англійцям вдалося забити. Підопічні Саутгейта виманили суперника на свою половину поля та провели швидку контратаку. Кейн віддав пас на фланг Беллінгему, пішла передача у штрафний майданчик і точний удар низом у кут у виконанні Хендерсона, 1:0. Незабаром Кейн міг зміцнити перевагу в рахунку своєї команди, але схибив з хорошої позиції.

Вже доданий до першого тайму час Беллінгем організував ще одну контратаку своєї команди. Джуд пробіг з м'ячем половину поля і відпасував ліворуч Фодену. Потім пройшла передача на Кейна і потужний удар у протилежний кут воріт, 2:0! Перший гол капітана на турнірі — до рекорду Руні залишився один м'яч.

Після перерви англійці збільшили тиск на ворота суперника. Спочатку Менді насилу відбив удар у виконанні Кейна, а потім Фоден асистував Сака, який елегантно пробив над голкіпером, 3:0. Команда Саутгейта спокійно довела матч до перемоги з думками про чвертьфінальний поєдинок.

Цього ж вечора збірна Франції обіграла Польщу завдяки дублю Мбаппе та голу Жиру. Роберт Левандовський наприкінці поєдинку забив із пенальті. "Триколірні" зустрінуться з англійцями в 1/4 Кубка Світу.