"Антверпен" — "Шахтар": онлайн-трансляція матчу

Антверпен Шахтар онлайн трансляція матчу
Кевін Келсі святкує гол. Фото: REUTERS/Cathrin Mueller

Сьогодні, 4 жовтня, о 19:45 у рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Антверпен" грає на "Босейлстадіоні" з донецьким "Шахтарем". Обидві команди програли свої перші єврокубкові матчі, тож цього вечора вони розраховують лише на перемогу.

Портал Новини.LIVE проводить пряму текстову трансляцію поєдинку.

"Антверпен": Бутес — В'єндаль, Кулібалі, Алдервейрельд (капітан), Баталь — Кейта, Вермеен, Еккеленкамп — Баліквіша, Янссен, Муйа.

Тренер: Марк ван Боммель.

"Шахтар": Різник — Конопля, Ракицький, Матвієнко, Азаров — Степаненко (капітан) — Зубков, Назарина, Судаков, Криськів — Сікан.

Тренер: Патрік Ван Леувен.

Футболісти обох команд вийшли на поле. Звучить гімн Ліги чемпіонів!

МАТЧ ПОЧАВСЯ! М'яч із центру поля розвели футболісти "Шахтаря".

Вже на першій хвилині матчу Тарас Степаненко пробив по воротах суперника. Бутес опинився на місці, але фіксуємо першу спробу "гірників" повести у рахунку.

3 хвилина. "Антверпен" — "Шахтар" — 1:0. Муя забив гол.Еккеленкамп змістився з м'ячем праворуч у штрафний майданчик донецької команди та відпасував на Муйю. Албанець точно пробив низом у дальній кут. Ось так початок матчу!

6 хвилина. І знову пройшла швидка атака "Антверпена". Технічні футболісти ван Боммеля шляхом кількох передач пройшли оборону гостей, заробили право на кутовий, після якого м'яч пролетів над перекладиною воріт "Шахтаря".

8 хвилина. Гостям вдалося трохи відсунути гру від своїх воріт. Необхідно заспокоїтися, нічого страшного поки що не сталося. А то Сікан уже починає нервуватись.

11 хвилина. Господарі поля діють спокійно, з упевненістю у власних силах. Завдання-мінімум вони вже виконали. Але це не означає, що "гірникам" буде дозволено робити все, що вони хочуть. Дійти до воріт Бутеса поки що не виходить.

13 хвилина. Перша жовта картка у матчі на рахунку півзахисника "Антверпена" Мандела Кейта. Він просто зніс у підкаті Судакова. На щастя без травми для Георгія.

15 хвилина. Вінсент Янссен опинився на ударній позиції у центральній зоні. Відбувся удар по воротах Різника з 20 метрів, м'яч пройшов повз ліву штангу.

17 хвилина. Патрік ван Леувен дуже нервує у технічній зоні. Ходять чутки, що йому загрожує відставка. Поки що у його підопічних нічого не виходить.

20 хвилина. Гравці "Антверпена" закрили усі вільні зони на своїй половині поля. "Шахтар" намагається грати вертикально, темп матч низький.

22 хвилина. Бутес вирішив технічно зіграти у воротарській зоні та мало не втратив м'яч під пресингом Сікана. На жаль, Данило не зумів обіграти голкіпера.

24 хвилина. Криськів зробив коротку передачу в чужому штрафному майданчику, але удар Сікана виявився заблокованим. М'яч відскочив до Степаненка, котрий заробив для своєї команди право на кутовий. Ракицький головою продовжив політ м'яча на Матвієнка, але Микола програв боротьбу Кулібалі.

26 хвилина. "Гірники" перехопили ініціативу у суперника. Зубков змістився в центрі, обіграв двох захисників та пробив, але м'яч відлетів за межі поля.

28 хвилина. Перший тайм виходить насиченим подіями. Оборона обох команд діє далеко небездоганно. Різниця в тому, що "Антверпен" зумів реалізувати свій момент, а "Шахтар" — ні.

30 хвилина. І знову захисники "гірників" дозволили Муйї прийняти м'яч на ударній позиції. На щастя для української команди, албанець забарився і послизнувся.

33 хвилина. Матч продовжується на зустрічних курсах. Криськів і Судаков обігралися на вході в чужий штрафний майданчик, але удар Дмитра виявився неточним.

34 хвилина. Гол! "Антверпен" — "Шахтар" — 2:0. Вермеен точною і довгою передачею вивів Баліквішу віч-на-віч з Різником. Настав удар у дотик повз воротаря. Що ж...

36 хвилина. Юхим Конопля одержав жовту картку за те, що на фланзі відштовхнув суперника від м'яча.

38 хвилина. Вінсент Янссен збив темп атаки "Шахтаря" підкатом під Судаковою. Георгій часто отримує по ногах у цьому матчі. Попередження для форварда "Антверпена".

41 хвилина. Знову темп матчу знизився. Бельгійські футболісти контролюють м'яч, їх повністю влаштовує такий розвиток подій. А нам цікаво, чи змінить "Шахтар" перебіг поєдинку у другому таймі.

43 хвилина. Судаков спробував повторити те, що зробив Вермеєн. Довгий, "розрізаючий" пас на Криськіва не пройшов.

45 хвилина. Кінець першої половини матчу проходить під знаком атак "Шахтаря". Відсоток володіння м'ячем зростає, але ударом у ворота суперника немає.

ПЕРЕРВА! Бельгійський "Антверпен" упевнено обіграє на своєму полі український "Шахтар". Дуже важко знайти добрі слова на адресу гостей за підсумками цієї половини зустрічі. Але сподіватиметься на характер "гірників". І на диво.

ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ! Українські футболісти з'явилися на полі першими й на їхніх обличчях не видно ентузіазму.

47 хвилина. Команди продовжили грати у тих самих складах. "Гірники" одразу ж "включили" швидкість. У наступні 45 хвилин для них багато що може зважитися.

48 хвилина. ГОЛ!! "Антверпен" — "Шахтар" — 2:1. Сікан! Масована атака "гірників" завершилася голом. Спочатку Судаков потрапив до каркасу воріт суперника, але гості першими опинилися на підборі. У результаті Сікан головою направив м'яч у сітку зблизька.

51 хвилина. Гравці "Шахтаря" продовжують атакувати, але бельгійці намагаються збити цей натиск суперника за допомогою тактики дрібного фолу. Кейта наступив на ногу Сікану, Данилові надають допомогу.

54 хвилина. Зубков пройшов місцем правого інсайда і зробив пас під удар Коноплі. Юхим отримав право на кутовий.

56 хвилина. А тепер Конопля увірвався до чужого штрафного майданчика, прибрав на замаху суперника і завдав потужного удару, але Кулібалі встиг заблокувати цю спробу.

58 хвилина. Зовсім інша гра у виконанні "гірників". Криськів не зумів обіграти суперника у штрафному майданчику "Антверпена". За двадцять секунд Назарина неточно пробив по воротах Бутеса.

60 хвилина. Бельгійці провели свій випад, який організував Вермеєн. Але Різник випередив форварда "Антверпена" та забрав м'яч у руки. У контратаці у відповідь "Шахтаря" Зубков і Судаков не зрозуміли один одного перед чужими воротами.

62 хвилина. Марк ван Боммель помітно нервує. Водночас Криськів змарнував момент "замкнути" дальню штангу.

64 хвилина. "Шахтар" атакує великими силами. Відверто кажучи, другий гол у ворота бельгійців назріває. Поки що "Антверпену" вдається відбиватися, але "гірники" розуміють, що вони можуть зрівняти рахунок.

66 хвилина. Зубков "вистрілив" із 17 метрів, але Кулібалі знову заблокував політ м'яча. Бельгійці спробували провести контратаку, яку ціною жовтої картки зірвав Ракицький.

69 хвилина. Гості пропустили контрвипад "Антверпена". Ракицький та Матвієнко послідовно блокували удари у виконанні бельгійських футболістів. Це було дуже небезпечно!

71 хвилина. ГОЛ! "Антверпен" — "Шахтар" — 2:2! Ракицький!! Сікан отримав право на штрафний майданчик перед воротами "Антверпена". Ракицький пробив низом, м'яч за допомогою рикошету від бельгійського гравця закотився у вільний кут воріт.

73 хвилина. "Шахтар" повністю перевернув перебіг матчу. Відчувається, що українці можуть сподіватися на більше. Є час, сили та бажання. Але поки що в атаці бельгійці.

75 хвилина. А ось і перша заміна у матчі. Ван Боммель зняв із гри Еккеленкампа, замість якого вийшов Валенсія.

76 хвилина. Сікан вирішив стати героєм матчу. Обіграв суперника на вході до штрафного праворуч і пробив лівою ногою — повз ворота.

77 хвилина. ГООООЛ!! "Антверпен" — "Шахтар" — 2:3. Зубков впав у боротьбі із суперником біля чужих воріт. М'яч покотився до Бутеса, який несильно вибив його на Назарину. Пішов пас у центр, де опинився Сікан. Данило не схибив.

79 хвилина. "Гірники" продовжують атакувати. Рахунок все одно небезпечний, а четвертий гол зняв би питання переможця протистояння.

81 хвилина. "Антверпен" агресивно прямує вперед, але українці впевнено грають в обороні. Бельгійці не можуть дозволити собі масований випад, оскільки "гірники" націлені на контрудар.

84 хвилина. Сікан занадто жорстко зіграв проти суперника біля своїх воріт. За удар ліктем в обличчя опонента Данило отримав жовту картку.

Подвійна заміна у складі "Антверпена": Вейндаль та Кейта залишили поле, вийшли Іленікена та Юсуф.

85 хвилина. Алдервейрельд зі штрафного пробив сильно та у кут воріт. Різник відбив м'яч убік. Ракицький кинувся під м'яч при повторній спробі бельгійців забити та врятував свої ворота!

86 хвилина. Юсуф гарматним ударом послав м'яч поруч зі штангою воріт Різника. Тим часом Конопля опинився на газоні, йому надають допомогу.

88 хвилина. Перша заміна у складі "Шахтаря": Швед замість активного Сікана.

Заміна в "Антверпені": Муйа поступився місцем на полі ван ден Бошу.

89 хвилина. Після дальнього удару у виконанні Алдервейрелда Різник намертво зафіксував м'яч під собою.

Арбітр додав шість хвилин

90+2 хвилина. Тобі Алдервейрельд за зрив атаки суперника отримав жовту картку.

90+6 хвилина. ПЕНАЛЬТІ у ворота "Шахтаря". Степаненко після удару Алдервейрельда зіграв рукою у своєму штрафному майданчику.

90+7 хвилина. Алдервейрельд з пенальті не потрапив у ворота!

МАТЧ ЗАКІНЧЕНИЙ! "Шахтар" провів два різні тайми, але переміг у гостях з рахунком 3:2. Перші очки "гірників" у цій Лізі чемпіонів! Тепер попереду два матчі із "Барселоною".

Дякую, що були з нами під час цієї трансляції. Бережіть себе!