"Баварія" — "Манчестер Юнайтед": онлайн-трансляція матчу

Баварія Манчестер Юнайтед онлайн трансляція матчу
Тухель и Кейн святкують перемогу. Фото: REUTERS/Leonhard Simon

Сьогодні, 20 вересня, о 22:00 у рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Баварія" грає на "Арені Мюнхен" з англійським "Манчестер Юнайтед". Команда Еріка Тен Хага вважається аутсайдером протистояння.

Склади команд

"Баварія": Ульрайх — Лаймер, Упамекано, Кім, Девіс — Кімміх (капітан), Горецка — Сане, Мусіала, Гнабрі — Кейн.

Тренер: Томас Тухель.

"Манчестер Юнайтед": Онана — Далот, Лінделеф, Мартінес, Регіллон — Каземіро, Бруну Фернандеш (капітан), Еріксен — Пеллістрі, Рашфорд — Хейлунд.

Тренер: Ерік Тен Хаг.

Команди виходять на поле. Гравці вже передчують, як звучатиме найкраща футбольна мелодія у світі.

Манчестер Юнайтед
"Манчестер Юнайтед" перед грою. Фото: REUTERS/Angelika Warmuth

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ після хвилини мовчання на згадку про жертви в Лівії та Марокко! М'яч із центру поля розвели футболісти "Баварії".

3 хвилина. "Манчестер Юнайтед" сьогодні грає у незвичній формі. Здалеку може здатися, що це туринський "Ювентус". І вболівальникам "старої синьйори" напевно цього хотілося б.

4 хвилина. Лерой Сане прострілив праворуч у чужий штрафний майданчик, але м'яч вийшов за межі поля. Фіксуємо перший випав "Баварії".

5 хвилина. Еріксен прокинув м'яч між ніг Упамекано й опинився на самоті перед воротами "Баварії". Ульрайх урятував свою команду. Це було дуже несподівано. Розслаблятися не можна — Тухель про це попереджав.

7 хвилина. У складі господарів поля треба виділити активного Сане. У Лероя свої рахунки з "Манчестер Юнайтед". Щось синє досі залишилось у серці німецького вінгера.

10 хвилина. Харрі Кейн поки що у тіні, хоча ми всі чекаємо, що він стане ключовою фігурою поєдинку. Капітан збірної Англії спробував кинути Сане у прорив правим флангом, але Лерой не наздогнав м'яч.

13 хвилина. Регіллон полежав на газоні після зіткнення із суперником. Довелося вставати, оскільки Тен Хагу просто нікому змінювати цього гравця.

14 хвилина. Нагадаю, що Томаса Тухеля сьогодні немає на лаві запасних. Ні, він не відпочиває на Октоберфесті — тренер відбуває дискваліфікацію за видалення у матчі з "Сіті" минулого сезону.

18 хвилина. Гравці обох команд продовжують "розвідку" на полі. Поки що у цьому матчі був лише один небезпечний момент, коли всі футболісти здивувалися, побачивши на ударній позиції Еріксена. Крістіан теж здивувався.

21 хвилина. Тепер уже Мусіала вискочив на ударну позицію на лівому краю чужого штрафного майданчика. "Баварія" заробила право на два кутові поспіль, але Онана у підсумку забрав м'яч у руки.

23 хвилина. Помітно, що Ерік Тен Хаг сильно нервує у технічній зоні. Ходять чутки, що його можуть звільнити, якщо "Юнайтед" не згадає, як треба перемагати. Але поки що гості виглядають цікавіше за господарів поля.

26 хвилина. Сане спробував прорватися центром, але захисник "МЮ" вибив м'яч з-під ніг гравця. Адже зліва був вільний Гнабрі. У наступній атаці Каземіро головою вибив м'яч зі свого штрафного майданчика після навісу Лаймера.

27 хвилина. ГОЛ! "Баварія" — "Манчестер Юнайтед" — 1:0! Сане вдалося відзначитись після чергової помилки Онана, який не зумів утримати м'яч на лінії воріт.

28 хвилина. 11 гол цього сезону пропустив Онана, за якого "МЮ" заплатив понад 50 млн євро. Нестабільна команда у Тен Хага. І тут явно не в майстерності.

32 хвилина. ГОЛ! "Баварія" — "МЮ" — 2:0! Мусіала пройшов по місцю лівого інсайду, обігравши трьох суперників, після чого пішов пас у центр воротарського майданчика на Гнабрі. Без шансів для Онана.

"Баварія" продовжує володіти ігровою та територіальною ініціативою, на Тен Хага шкода дивитися.

34 хвилина. Відповідь від "червоних дияволів". Регіллон прострілив уздовж воріт "Баварії". Пеллістрі не встиг замкнути цю передачу в районі дальньої штанги. Було небезпечно!

36 хвилина. П'ятихвилинка імені гостей. Капітан "МЮ" Бруну Фернандес обігрався з Лінделефом, але пробив над поперечиною воріт Ульрайха.

Лерой Сане
Лерой Сане забиває гол. Фото: REUTERS/Angelika Warmuth

39 хвилина. Гравці "Баварії" рідко втрачають м'яч і чудово діють у пресингу. Гості мають великі проблеми з білдапом, з організацією гри в центрі поля.

41 хвилина. Девіс та Гнабрі організували чергову небезпечну атаку "Баварії", але Сержу трохи не вистачило швидкості. У контратаці МЮ Упамекано не пустив на ударну позицію Рашфорда.

44 хвилина. Команда Тухеля не зменшує темп. Схоже, що гравці "Юнайтед" мріють, щоб цей тайм якнайшвидше закінчився. Але попереду другий тайм гості мають продемонструвати характер.

45 хвилина. Санн вирвався на ударну позицію та пробив з-під Регіллона. М'яч пролетів поряд із дальньою штангою воріт "МЮ".

ПЕРЕРВА! Свисток арбітра застав "Манчестер Юнайтед" в атаці, яку гості не змогли довести до удару.

Андре Онана
Андре Онана як символ гри "МЮ" у першому таймі. Фото: REUTERS/Angelika Warmuth

Господарі поля домінували та провели майже ідеальний перший тайм. Не в останню чергу завдяки супернику, який поки що так і не подолав свою "творчу кризу".

ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ! Гравці "Юнайтед" з'явилися на полі набагато раніше, ніж суперники. Видно, що тренер провів розмову із командою у перерві.

47 хвилина. Поки що у нас у матчі без замін. За кутовими 3-3. Але у "Баварії" точність передач становила 97%. Відмінний показник, та й рахунок це підтверджує.

48 хвилина. ГОЛ! "Баварія" — "Манчестер Юнайтед" — 2:1! Хейлунд! Гості виграли підбір біля чужих воріт. Фернандеш закинув м'яч Рашфорду, той знайшов у центрі воротарського майданчика Хейлунда. Расмус рикошетом від Кіма скоротив відставання своєї команди у рахунку.

50 хвилина. Гравці "Баварії" знову взяли м'яч під контроль, на ворота Онана пішов шквал атак. Хазяї претендують на пенальті за гру рукою, рефері дивиться повтор.

51 хвилина. ГОЛ! "Баварія" — "Манчестер Юнайтед" — 3:1! Харрі Кейн впевнено вивів свою команду ударом із пенальті. Онана не впорався із сильним ударом у правий від себе нижній кут.

55 хвилина. Справді, можуть опустити руки, коли навіть обставини грають проти тебе. "МЮ" знову поступається у рахунку у два голи. Тут важливо продемонструвати характер. Просто потрібно.

57 хвилина. ШТАНГА врятувала ворота "МЮ" після потужного удару у виконанні Сане. Лерой проводить чудовий поєдинок.

58 хвилина. Гравці "Баварії" відчувають, що суперник нестабільний. Німці грають із великим натхненням, продовжують домінувати. М'яч тримається на половині поля "МЮ".

Харри Кейн
Харрі Кейн готується бити пенальті. Фото: REUTERS/Angelika Warmuth

62 хвилина. Гості провели стрімкий контрвипад. Рашфорд асистував партнеру, який із центру штрафного майданчика "Баварії" пробив поряд зі штангою.

64 хвилина. Команда Тухеля провела дуже швидку атаку і цього разу Онана врятував "МЮ" після щільного удару у виконанні Кейна.

Заміна у "Баварії": замість Гнабрі вийшов Коман.

66 хвилина. І знову сейв у виконанні Онана. На цей раз бив Сані, причому удар вийшов дуже непростим для голкіпера. Але ж після цього матчу згадуватимуть одну ту саму помилку воротаря "МЮ".

68 хвилина. Практично не видно у грі Расмуса Хейлунда, на якого дуже сподівався Ерік Тен Хаг. М'яч до нього просто не доходить. Навіщо "закривати" гравця, якщо можна просто позбавити його сенсу гри?

Заміна у складі "МЮ": Мактоміней вийшов замість Еріксена. Фернандеш напружився.

71 хвилина. Упамекано дуже добре діє в обороні "Баварії". За винятком дебюту зустрічі без помилок. Стіна, яка знищує будь-кого, хто опиняється перед нею.

74 хвилина. Скільки сил у мюнхенців? Продовжують бігти в атаку, не збираються заощаджувати енергію. Небезпечних моментів майже немає, але господарі поля пресингують оборону суперника.

76 хвилина. Заміна у складі "Баварії". Замість Мусіали з'явився Чупо-Мотінг. Не готовий Джамал поки що грати всі 90 хвилин поєдинку.

78 хвилина. Здається, гості здалися. Дуже "низько" сіли англійці на половині поля. Мріють лише про те, щоби не пропустити четвертий гол. На це боляче дивитись.

80 хвилина. "Свіжий" Чупо-Мотинг потужно пробив з лінії штрафного майданчика "МЮ", але Онана в стрибку здійснив черговий сейв. Не дав відзначитися партнерові національної збірної.

81 хвилина. Багатоходова атака "Баварії", яка містила пас Кейна п'ятою на Сане, завершилася черговим ударом по воротах "Манчестер Юнайтед". І знову Онана врятував від розгрому.

82 хвилина. Подвійна заміна у складі "МЮ": замість Пеллістрі та Хейлунда вийшли Марсьяль та Гарначо.

84 хвилина. Чупо-Мотинг легко пройшов Каземіро і змусив Онана пурхати, як метелик на лінії воріт "МЮ". Хтось рахує кількість сейвів камерунця?

87 хвилина. Все, мюнхенці дозволили собі трохи розслабитись. Стали помилятися під час передач, знизити швидкість.

Подвійна заміна у складі "Баварії": Томас Мюллер та Маттіс Тель вийшли замість Лероя Сані та Харрі Кейна.

88 хвилина. ГОЛ! "Баварія" — "Манчестер Юнайтед" — 3:2. Каземіро! Фернандеш віддав пас у центр чужого штрафного повз двох суперників. Каземіро жонглював, упав, штовхнув м'яч сидячи на газон і забив! Ось і інтрига!

Чотири хвилини додав рефері до другого тайму! Проте компенсований час розпочався з атак "Баварії". Томас Мюллер влучив у штангу воріт суперника!

90+2 хвилина. ГОЛ! "Баварія" — "Манчестер Юнайтед" — 4:2. Маттіс Тель отримав м'яч у чужому штрафному майданчику, обробив його коліном і носком проштовхнув снаряд повз Онана!

90+5 хвилина. ГОЛ! "Баварія" — "Манчестер Юнайтед" — 4:3! Каземіро оформив дубль після удару Фернандеша зі штрафного!

МАТЧ ЗАКІНЧЕНО! Фіксуємо впевнену перемогу мюнхенців. "Манчестер Юнайтед" не готовий протистояти такому супернику. Англійці билися, особливо це стосується першого тайму. І зустріч у відповідь буде зовсім іншою.

Томас Мюллер здобув свою 100 перемогу у Лізі чемпіонів. Більше тільки у Касільяса та Роналду.

Дякую, що були з нами під час цього захоплюючого поєдинку. Обов'язково повертайтесь на трансляції на порталі Новини.LIVE!