"Динамо" — "Бешикташ": онлайн-трансляція матчу (текстова)

Георгій Бущан на розминці. Фото: пресслужба "Динамо"

У рамках першого матчу кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій "Динамо" приймає турецький "Бешикташ". Переможець цього протистояння потрапить до групового етапу турніру.

Портал Новини.LIVE проводить пряму текстову трансляцію поєдинку.

За годину до матчу стали відомі склади команд, які протистоятимуть одна одній у Бухаресті. Мірча Луческу не зміг розраховувати на травмованого Андрія Ярмоленка. Інші лідери "Динамо" у строю.

"Динамо": Бущан, Дубінчак, Сирота, Попов, Тимчик, Сидорчук (капітан), Шапаренко, Волошин, Караваєв, Буяльський, Ванат.

"Бешикташ": Гюнок (капітан), Масуаку, Коллі, Амарті, Розьє, Хаджіахметович, Жедсон, Учан, Мулека, Булут, Абубакар.

Вперше за довгий час футболісти київського "Динамо" вийшли на поле у ​​жовтій формі. Уболівальники чекають від гравців на День Незалежності подарунок. Пролунав Гімн України! Багато прапорів на стадіоні у Бухаресті.

Динамо Киев
"Динамівці" перед грою. Скриншот YouTube

1 хвилина. Матч розпочався! М'яч із центру поля розвели футболісти "Бешикташа". На поєдинку працює система VAR.

5 хвилина. На полі поки що йде позиційна боротьба. Турки намагаються грати по-спортивному агресивно, активно, але саме "динамівці" першими заробили право на штрафний.

7 хвилина. А ось і перший кутовий у гравців "Динамо". Попов із зони правого захисника добре навісив на Ваната, але тому не вдалося переправити м'яч у сітку.

Підтримка на стадіоні дуже хороша, багато українських глядачів прийшло на гру.

10 хвилина. Команда Мірчі Луческу володіє ініціативою та намагається атакувати на чужій половині поля. Турки впевнено тримають оборону. Але початок зустрічі обнадіює.

13 хвилина. Проти Ваната порушили правила перед самою лінією штрафного майданчика "Бешикташа". Форвард гаразд, він уже на ногах. Шапаренко не став бити сам — відкотив м'яч під удар Ванату. Владислав трохи не влучив у дальній верхній кут чужих воріт.

17 хвилина. Караваєв мало не вирвався віч-на-віч із воротарем турецької команди, але захисники в останній момент відібрали м'яч в українця.

20 хвилина. Заміна у "Бешикташа". Перша втрата турків. Масуаку пошкодив задню поверхню стегна та не зміг продовжити поєдинок. Замість нього на полі з'явився Зайнутдінов.

24 хвилина. "Динамо", "Динамо" — звучить на трибунах стадіону. Уболівальники просять українських гравців збільшити темп поєдинку. Але "біло-сині" зараз не в найкращій формі.

27 хвилина. Пауза у матчі. У Бухаресті понад тридцять градусів спеки. Футболісти відпочивають та п'ють воду. Тренери вносять корективи у гру.

Динамо Киев
Шапаренко у грі. Скриншот YouTube

30 хвилина. "Бешикташ" перейшов до активних дій на чужій половині поля. Гравці "Динамо" надійно діють в обороні. Моментів наразі немає.

35 хвилина. Хороша атака вийшла у киян! Тимчик прострілив із правого флангу на Ваната. Владислав пробив низом із двадцяти метрів. Вийшло не дуже сильно, м'яч опинився в руках у воротаря.

38 хвилина. ПЕНАЛЬТІ у ворота "Динамо". Попов зіграв рукою у своєму штрафному майданчику після навісу з флангу.

40 хвилина. Арбітр на VAR довго переглядав повтор, але не скасував пенальті. Абубакар на паузі розвів Бущана і м'яч по різних кутках воріт. "Бешикташ" веде у рахунку на виїзді, 0:1.

43 хвилина. Гості надихнуті своїм голом і грають на куражі. Йде облога воріт "Динамо", але до ударів справа не доходить.

45 хвилина. Чотири хвилини компенсував арбітр до першого тайму. Турки продовжують домінувати.

Мирча Луческу
Промовисті емоції Луческу. Скриншот YouTube

ПЕРЕРВА! Після першого тайму "Динамо" програє вдома "Бешикташу" з рахунком 0:1. Гол із пенальті за гру рукою Попова забив Абубакар. До пропущеного м'яча кияни непогано грали, але закінчення тайму пройшло під диктування суперника. З надією чекаємо на другий тайм!

Виталий Буяльский
Віталій Буяльський напередодні другого тайму. Скріншот YouTube

46 хвилина. Почався ДРУГИЙ ТАЙМ! Чекає від команди Мірчі Луческу рішучіших дій біля чужих воріт.

48 хвилин. ГОЛ! КАРАВАЄВ зробив рахунок 1:1! Дубінчак подав з лівого флангу, і Сашко завдав сильного і точного удару з меж штрафного майданчика!

49 хвилин. СУДДЯ СКАСУВАВ ГОЛ "Динамо". Оце розчарування. І де там був офсайд, арбітр? Перевір зір!

54 хвилина. На полі поки що не відбувається нічого цікавого. Кияни приходять до тями, турки теж грають обережно.

Це, звичайно, був удар із психології українських гравців. Але не можна здаватися, час відігратися є.

Динамо Киев
Шапаренко подає корнер. Скриншот YouTube

56 хвилина. Активно грає лівий фланг "Динамо". Футболісти Луческу знову перевели м'яча на чужу половину поля.

Динамо Киев
Шапаренко зрівняв рахунок. Скриншот YouTube

60 хвилина. ГОЛ! Шапаренко, 1:1! Шикарна атака "Динамо" закінчилася передачею Караваєва праворуч назад, за лінію штрафного майданчика. Шапаренко влучним і сильним ударом поклав м'яч у сітку! Схоже на м'яч, який кілька років тому він забив за збірну України французам.

63 хвилина. Гол! Коллі, 1:2! Гості отримали право на кутовий. "Динамівці" залишили без нагляду у своєму штрафному гамбійця Коллі, який без проблем забив головою.

64 хвилина. ГОЛ!!! Волошин робить рахунок 2:2! Що ж це за матч такий! Оце гра! Швидка атака "Динамо" закінчилася навісом Буяльського з-за меж чужого штрафного майданчика. Волошин зблизька не схибив.

66 хвилина. Гюнеш провів подвійну заміну у "Бешикташі". Мулека та Булут пішли, замість них Рашица та Мераш. Але яка різниця, коли атакує українська команда?

70 хвилина. Господарі поля мають ініціативу. Здається, вони можуть забити ще гол. І важливо відзначити трибуни. Підтримка вболівальників прекрасна, ніби гра справді проходить удома, у Києві, на трибунах "Олімпійського".

Ванат пробив точно до рук голкіпера "Бешикташа".

72 хвилина. Чергова швидка атака "Динамо". Караваєв віддав надто сильну передачу праворуч у центр. Буяльський бив уже в падінні — повз ворота.

75 хвилина. Нова атака "Динамо" закінчилася потужним ударом Тимчика. Голкіпер відбив, на добиванні українці не встигли.

ЗАМІНА у складі "Динамо". Замість Волошина вийшов Діалло.

77 хвилина. Сирота програв забіг Фернандеш. Бущан вийшов з воріт і виграв дуель віч-на-віч у суперника. Голкіпер врятував "Динамо".

80 хвилина. Діалло заробив для киян право на штрафний майданчик у півкрузі перед воротами суперника. На жаль, Шапаренко пробив над поперечиною.

82 хвилини. Посміливішали турки. Накочуються на ворота Бущана атаки яничарів, вірять у свій успіх гості. Кінець цього протистояння буде спекотним, попри те, що в Бухаресті пішов дощ.

83 хвилина. "Динамівцям" вдалося провести швидку атаку, яка закінчилася ударом Буяльського — м'яч пройшов поряд зі штангою. Багато моментів у другому таймі.

85 хвилина. Заміна у "Бешикташі". Замість Учана на полі з'явився Окслей-Чемберлен. Колись він був зіркою в Англії, але зараз це не цікаво. Абубакар теж пішов, замість нього Тосун.

89 хвилина. Молодий талант Антон Царенко вийшов на заміну до "Динамо" замість Віталія Буяльського.

СІМ хвилин додав арбітр до другого тайму.

90+3 хвилина. Гості мріють, щоб матч закінчився. Уболівальники женуть гравців "Динамо" вперед.

90+5 хвилина. Контратака "Динамо" три на три закінчилася невдалою спробою Сидорчука загострити гру пасом. М'яч знову відскочив до Сергія, був удар "за комір" голкіперу — той врятував "Бешикташ".

Після цього "ДИНАМО" ПРОПУСТИЛО ГОЛ, 2:3. Вже турки провели контратаку. Після серії рикошетів м'яч виявився у Зайнутдінова, який перейшов у "Бешикташ" із російського клубу. Удар зблизька — гол.

МАТЧ ЗАКІНЧЕНО! "Динамо" вдома програло "Бешикташу" з рахунком 2:3. Прикра поразка, кияни провели гарний поєдинок. Попереду — зустріч у відповідь. У Туреччині буде важко, але відступати дійсно нікуди. Чекаємо на нову гру.

Дякуємо футболістам, вболівальникам на стадіоні та читачам, які відчули разом з нами емоції цього матчу. З Днем Незалежності, друзі!