Еквадор зіграв із Сенегалом: хто поступився і залишив ЧС-2022

Еквадор зіграв із Сенегалом — хто поступився й вибув з ЧС-2022

У матчі третього туру групового етапу Кубка Світу збірні Еквадору та Сенегалу в очному протистоянні оскаржили другу путівку до плей-офф. Переможець отримав право зіграти у 1/8 Мундіалю.

Поєдинок вийшов видовищним та безкомпромісним, повідомляє портал Новини.LIVE.

Еквадор — Сенегал — 1:2 (0:1)

Голи: Кайседо, 68 — Сарр, 44 (пенальті); Кулібалі, 70.

Еквадор: Галіндес — Пресіадо (Поросо, 75), Торрес, Інкап'є, Еступіньян — Франко (Сіфуентес, 46), Груесо (Сармієнто, 46), Кайседо — Плата, Естрада (Реаско, 64), Валенсія.

Тренер: Густаво Альфаро.

Сенегал: Едуар Менді — Якобс, Діалло, Кулібалі, Сабалі — Гуй, Сісс (Ньєнг, 75) — Сарр, Гейє, Ндіайє (Нампалі Менді, 75) — Діа (Сіссе, 90+5).

Тренер: Аліу Сіссе.

Ні в кого не викликало сумнівів, що в паралельному матчі Нідерланди обіграють Катар і залишаться на першому місці у квартеті. Битва за другий рядок розгорнулося в очному протистоянні еквадорців та сенегальців. Команду Альфаро влаштовувала навіть нічия, бо вона мала на одне очко більше. А ось підопічним Аліу Сіссе була потрібна лише перемога.

З перших хвилин поєдинку суперники заграли у швидкий, атакувальний футбол. Усі розуміли, наскільки високою була ціна помилки. Сенегал виглядав більш рішуче. Особливо це було помітно в атаці африканської команди, яка за перші кілька хвилин зустрічі створила низку моментів біля воріт Галіндеса.

Поступово Сенегал заволодів ігровою та територіальною ініціативою. Еквадору було складніше оборонятися, ніж у матчі із нідерландцями. І на 40-й хвилині вони капітулювали. Інкап'є збив Сарра у власному штрафному майданчику, і сам постраждалий технічно реалізував пенальті, 0:1.

Еквадор - Сенегал

Після перерви еквадорці заграли активніше, їм не було куди відступати. І на 67-й хвилині підопічні Альфаро відновили паритет, коли Кайседо забив гол після асиста у виконанні Торреса, 1:1. Еквадорці підбадьорилися і побігли забивати переможний м'яч, але пропустили контратаку. Гейє навісив до чужої брами зі штрафного, м'яч після рикошету відскочив до Кулібалі, який приніс своїй команді перемогу, 1:2.

Збірна Сенегала перемогла та вийшла у плей-офф ЧС-2022 з другого місця. Еквадор справив гарне враження, але залишився третім та їде додому.

Нагадаємо, за звання "Найкращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо, хто ці футболісти та перевіряємо, чи збіглося очікування з реальністю.