Фінал ЛЧ онлайн: текстова трансляція матчу "Ман Сіті" та "Інтера"

Фінал ЛЧ онлайн — текстова трансляція матчу Ман Сіті та Інтера
Кубок чемпіонів чекає на переможця. Фото: REUTERS/Murad Sezer

У фіналі Ліги чемпіонів англійський "Манчестер Сіті" приймає італійський "Інтер". Уболівальники заповнили арену імені Ататюрка у Стамбулі.

Портал Новини.LIVE проводить онлайн-текстову трансляцію фіналу Ліги чемпіонів.

Це перша зустріч "Ман Сіті" із "Інтером" в офіційних матчах. Англійська команда жодного разу не вигравала цей трофей, але брала участь у фіналі ЛЧ-2021 року. Той матч "Сіті" програв "Челсі".

"Інтер" п'ять разів грав у фіналах Ліги чемпіонів та завоював три трофеї. Останній із них — у 2010 році під керівництвом Жозе Моурінью.

До стартового свистка польського арбітра Шимона Марциняка залишилося менш як годину. Саме час розглянути трибуни — на них чимало яскравих уболівальників.

Фінал Ліги чемпіонів
Вболівальник "Інтера". REUTERS/Claudia Greco

До Стамбула приїхала і хорватська модель Івана Кнолл. Її симпатії теж на боці "нерадзуррі".

Модель Івана Кнолл. Фото: Фото: REUTERS/Dilara Senkaya

Легенди світового футболу також на трибунах. Дізналися Яка та Кларенса Зеєдорфа? Кажуть, що матч відвідає і Роберто Баджо.

Кака та Зеєдорф
Кака та Зеєдорф. Фото: REUTERS/Molly Darlington

До старту поєдинку залишилось пів години. Від воротаря Едерсона багато залежатиме.

Эдерсон
Воротар "Сіті" на розминці. Фото: REUTERS/Matthew Childs

Команди вже закінчили розминку. Готуються вийти на поле.

Трибуни вже чекають на початок матчу.

Небагато вражень від церемонії відкриття.

Финал Лиги чемпионов
Церемонія відкриття. Скріншот YouTube

Залишилося трохи! Хаміт Алтинтоп виніс на поле Кубок Ліги чемпіонів. Гімн Ліги чемпіонів сьогодні звучить в акомпанементі піаніста.

1 хвилина. Матч розпочався! На трибуні є навіть президент Туреччини Ердоган.

Манчестер Сити
"Манчестер Сіті" перед матчем. REUTERS/Umit Bektas

3 хвилини. Ерлінг Холанд вже вирвався на ударну позицію і завдав удару по воротах Онана з правого краю штрафного майданчика. Але з офсайду.

10 хвилина. "Інтер" провів першу гарну атаку за матч. Дімарко подав у чужий штрафний майданчик, але Діаш нейтралізував загрозу.

17 хвилина. На полі триває позиційна боротьба. "Інтер" намагається атакувати за кожної зручної можливості, команда Індзагі не відсиджується в обороні. Але поки що у нас без моментів.

20 хвилина. Дімарко перехопив м'яч на фланзі на чужій половині поля. Послідував прохід і пас на Брозовича. На ударній позиції опинився Лаутаро. Помилився аргентинець, не влучив у ворота. А міг дати передачу на Бареллу.

25 хвилина. На полі багато боротьби рефері реагує стримано, але не дозволяє футболістам нічого зайвого. Досі без моментів. Ціна помилки дуже висока.

28 хвилина. Холанд увірвався з м'ячем у чужий штрафний майданчик і пробив з-під захисника. Потрапив прямо в Онана!

Эрлинг Холанд
Холанд у боротьбі за м'яч. Фото: REUTERS/Matthew Childs

"Інтер" відбився, але дуже небезпечно.

35 хвилина. Де Брюйне зазнав травми, але зміг повернутися на поле.

Оцініть цю красу!

37 хвилина. І все ж таки Кевін Де Брюйне залишає поле через травму. Замість нього вийшов Філ Фоден. Втрата для "Сіті".

Кевин Де Брюйне
Кевін Де Брюйне залишає поле. Фото: REUTERS/Murad Sezer

41 хвилина. Футболісти "Інтера" намагаються пресингувати арбітра, "тиснуть" його психологічно. Але Марциняк не піддається. Гравці обох команд поки що не тішать моментами.

Джек Грилиш
Джек Гриліш бореться за м'яч. Фото: REUTERS/Matthew Childs

ПЕРЕРВА. Арбітр додав дві хвилини до першого тайму, але команди так і не забили жодного голу. Дуже багато боротьби, моментів майже немає. Ніхто не хоче ризикувати, загострювати. "Інтер" виглядає досить солідно, "Сіті" чекає на свій шанс і може "вистрілити" у будь-який момент. Абсолютно рівна гра у перші 45 хвилин.

Салют перед грою. Фото: REUTERS/Umit Bektas

На грі "Манчестер Сіті" позначається відсутність ігрової практики останнім часом. Так, команда Гвардіоли більше має матч, але відсутність Де Брюйне знижує її шанси на перемогу. До речі, Кевін не дограв і фіналу ЛЧ-2021.

Гарет Бейл
Гарет Бейл перед матчем. Фото: Google

Нагадаємо про прогноз Бейла. Гарет, чи буде розгром?

Розпочався другий тайм. "Сіті" провів атаку, Ачербі вибив м'яч зі штрафного після передачі від Сілви.

Гвардіола перед виходом зібрав команду в коло і довго налаштовував на гру.

Порушення правил у матчі. Фото: REUTERS/Umit Bektas

54 хвилина. Англійці активніше грають у другому таймі, але багато нервують, помиляються. "Інтер" грає грамотно в обороні.

57 хвилина. Ромелу Лукаку замінив Едіна Джеко. Свіжі сили в атаці "Інтера". Бельгієць у чудовій формі.

59 хвилина. Який момент! Лаутаро перехопив невдалий пас захисника Сіті на Едерсона, зблизився з воротарем, але не зумів його переграти!

Хосеп Гвардиола
Хосеп Гвардиола шокований грою "Сіті". Фото: REUTERS/Molly Darlington

Одне із фото вечора. Гвардіола пережив кілька дуже неприємних миттєвостей.

66 хвилина. Ерлінг Холанд отримав м'яч перед чужим штрафним, але замість удару віддав неточну передачу.

68 хвилина. "Манчестер Сіті" забив гол! Родрі! Масована атака англійців завершилася геніальною передачею Сілви в район лінії штрафного майданчика, де Родрі завдав дуже точного удару в сітку! Команда Гвардіоли попереду!

Родри
Родри забивает гол. Фото: REUTERS/Molly Darlington

Одразу після цього "Інтер" провів небезпечну атаку, але "Манчестер Сіті" просто дивом відбився!

76 хвилина. Заміна у "Манчестер Сіті". Кайл Вокер вийшов замість Аканджі, який помітно занервував.

Заміна у складі "Інтера". Робін Гозенс замість Бастоні, Рауль Белланова замість Думфріса.

78 хвилина. Філ Фоден вирвався на ударну позицію та пробив низом у кут. Андре Онана врятував "Інтер"!

84 хвилина. Заміна у "Сіті". Вокер вийшов на поле замість Стоунза, якому порвали футболку.

Заміни у "Інтера". Чалханоглу та Дарміан пішли відпочивати, на полі з'явилися Мхітарян та Д'Амброзіо.

Останні хвилини матчу. Футболісти обох команд утомилися, грають дуже нервово. Італійці починають все активніше атакувати, вони мають шанс вирвати нічию в цьому поєдинку.

89 хвилина. Момент усього матчу у "Інтера"! Ромелу Лукаку отримав нагоду пробити головою з близької дистанції, але Едерсон врятував "Сіті".

П'ять хвилин додав Шимон Марциняк до другого тайму!

90+3 хвилина. Божевільна напруга в повітрі. Онана і Холанд поштовхалися й отримали жовту картку. Барелла з гарної позиції пробив над поперечиною.

Яка кінцівка! Фінальний свисток застав "Інтер" на чужій половині поля. Едерсон на останніх секундах знову врятував "Сіті"!

"МАНЧЕСТЕР СІТІ" ВИГРАВ ЛІГУ ЧЕМПІОНІВ!

"Манчестер Сіті" виграв. Фото: REUTERS/Matthew Childs

Хосеп Гвардіола виграв ЛЧ уперше з 2011 року. У "Сіті" чемпіонський требл! Заслужено!

Ерлінг Холанд проти суперника. Фото: REUTERS/Matthew Childs

Це фото найкраще характеризує перебіг матчу. Холанд не забив, але бився весь поєдинок.

"Інтер" після матчу. Фото: REUTERS/Molly Darlington