Голкіпер збірної Аргентини образив Мбаппе під час святкування перемоги на ЧС-2022

Еміліано Мартінес образив Мбаппе під час святкування перемоги на ЧС-2022

Протистояння збірних Аргентини та Франції у фіналі чемпіонату світу-2022 навіть після завершення матчу не дає спокою його учасникам.

Голкіпер "альбіселесте" Еміліано Мартінес не втрачає жодної можливості, щоб образити Кіліана Мбаппе, повідомляє Actu Foot.

30-річний Еміліано Мартінес під час святкування перемоги на Кубку Світу-2022 у роздягальні збірної Аргентини попросив партнерів по команді влаштувати для Кіліана Мбаппе "хвилину мовчання".

Еміліано Мартінес

Під час святкового параду збірної Аргентини в Буенос-Айресі Еміліано Мартінес носив із собою ляльку, до якої було приклеєне обличчя Кіліана Мбаппе. Все це супроводжувалося танцями, спілкуванням з уболівальниками та співом переможних пісень.

Нагадаємо, під час офіційної церемонії нагородження переможців чемпіонату світу-2022 Еміліано Мартінесу було вручено нагороду найкращому голкіперу турніру. Здобувши "Золоту рукавичку", аргентинець зробив непристойний жест на очах у вболівальників всього стадіону.

Лідер збірної Франції Кіліан Мбаппе не міг упокоритися з поразкою у фіналі Кубка Світу в Катарі. У перерві поєдинку, коли його команда поступалася з рахунком 0:2, Мбаппе зумів "розбудити" партнерів по команді сильною мотиваційною промовою. Після цього Кіліан забив три голи.

Наступної доби після фіналу ЧС-2022 збірна Аргентини прибула до Буенос-Айресу, де розпочався тривалий чемпіонський парад. На центральні вулиці міста вийшло близько чотирьох мільйонів уболівальників. Автобус із Ліонелем Мессі та його партнерами по команді застряг у заторі, гравців довелося евакуювати за допомогою вертольотів.