Мбаппе звернувся до гравців збірної Франції у перерві фіналу ЧС-2022: що він сказав

Кіліан Мбаппе звернувся до гравців збірної Франції у перерві фіналу ЧС-2022

Форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе не здавався до останньої секунди фінального поєдинку чемпіонату світу-2022 проти Аргентини. Він не тільки сам повністю виклався на полі, а й вимагав того ж таки від партнерів по команді.

Молодий футболіст підтримав гравців збірної Франції мотиваційною промовою у перерві фінального матчу Кубка Світу-2022, повідомляє RMC Sport.

Лідер збірної Франції Кіліан Мбаппе звернувся до футболістів команди з мотиваційною промовою у роздягальні під час перерви фінального поєдинку Кубка Світу в Катарі.

Що сказав Мбаппе?

На той момент збірна Франції поступалася супернику з рахунком 0:2 і не завдала жодного удару по воротах Аргентини за 45 хвилин. Після перерви Мбаппе забив два голи за 94 хвилини, а в овертаймі оформив хет-трик.

Аргентина - Франція

"Ми граємо у фіналі чемпіонату світу. Це матч усього нашого життя, такі поєдинки проводять лише обрані футболісти. Але ми поступаємося супернику.

У жодному разі гірше вже не буде. Ми повертаємось на поле і не дозволяємо супернику більше так грати — це безглуздо. Або ми виходимо і викладаємося, виграючи дуелі сам на сам, або потрібно зробити щось ще. Хлопці, це фінал чемпіонату світу. Ми можемо змінити перебіг подій. Таке трапляється раз на чотири роки", — заявив партнерам по команді Кіліан Мбаппе.

Після перерви збірна Франції зіграла значно краще, ніж у першому таймі. Проте Аргентина зуміла вирвати перемогу у фіналі Кубка Світу-2022, перегравши суперника у серії пенальті. Мбаппе реалізував свій удар.

Нагадаємо, Кіліан Мбаппе може залишити "ПСЖ", клуб готовий продати свого лідера. Колишній капітан збірної Англії Уейн Руні розповів, які клуби найбільше підійдуть найкращому бомбардиру ЧС-2022.