Голкіпер збірної Франції Льоріс назвав причину поразки у фіналі ЧС-2022: мова про Мессі

Уго Льоріс розповів, чому не взяв пенальті від Лео Мессі у фіналі ЧС-2022

Голкіпер збірної Франції Уго Льоріс поділився думкою про поразку своєї команди у фіналі Кубка Світу у Катарі. Він не зумів взяти жодного пенальті ні в основний час зустрічі, ні в серії.

Ветеран "триколірних" визнав, що аргентинці справедливо виграли трофей, повідомляє RMC Sport.

35-річний Уго Льоріс на чемпіонаті світу-2022 встановив рекорд кількості матчів за збірну Франції. Однак підопічні Дідьє Дешама не змогли захистити титул, завойований у 2018 році.

Французи програли перший тайм з рахунком 0:2, не завдавши жодного удару по воротах суперника. Наприкінці другого тайму Кіліан Мбаппе забив два м'ячі за 94 секунди та повернув свою команду у гру. У другому овертаймі Мессі забив третій гол "альбіселесте", але незабаром Мбаппе оформив хет-трик. Французи змарнували два шанси для того, щоб здобути перемогу, але у підсумку поступилася в серії пенальті з рахунком 2:4. Уго Льоріс не відбив жодного одинадцятиметрового удару.

Слова Льоріса

"Це наш загальний біль. Завжди особливо важко, коли зупиняєшся за крок від вирішального тріумфу. Здавалося, можна простягнути руку — і вдасться перемогти. Але не цього разу.

Збірна Франції повністю провалила перший тайм. Після перерви продемонстрував усі грані свого таланту та зумів зрівняти рахунок, причому зробив це двічі. Але ми все одно не змогли перемогти. Я відчуваю свою провину. Ми працюємо над серією пенальті не перший рік, працювали під час Кубка Світу в Катарі. Іноді мені вдавалося демонструвати добрий результат. Але то були тренування, а у вирішальний момент я підвів команду", — розповів Уго Льоріс.

Нагадаємо, після фінального свистка фінального матчу Кубка Світу президент Франції Емманюель Макрон спустився на поле та підтримав футболістів своєї національної команди. Він приділив час, щоб окремо поспілкуватися з Кіліаном Мбаппе, після чого у роздягальні збірної заявив, що пишається "триколірними".