Іспанія — Україна: онлайн-трансляція матчу (текстова)

Іспанія Україна — онлайн трансляція матчу (текстова)
Збірна України у матчі з Іспанією. Фото: пресслужба УАФ

У півфіналі Євро-2023 зустрічаються збірні Іспанії та України. Це вже друге протистояння команд на турнірі. Перша зустріч завершилася внічию. Сьогодні такий результат нікого не влаштує.

Портал Новини.LIVE проводить онлайн пряму текстову трансляцію матчу.

Це третя зустріч молодіжних збірних Іспанії та України в історії команд. Перший матч відбувся ще у 2011 році та завершився розгромною поразкою "синьо-жовтих" з рахунком 0:3. У рамках Євро-2023 команди зіграли 2:2.

Склади команд

Іспанія: Тенас — Віктор Гомес, Паредес, Пачеко, Міранда — Бланко, Алекс Баена — Сансет — Родрі, Абель Руїс (капітан), Серхіо Гомес.

Тренер: Сантьяго Санчес.

Україна: Трубін — Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко — Бражко, Бондаренко (капітан) — Назаренко, Судаков, Мудрик — Сікан.

Тренер: Руслан Ротань.

Михаил Мудрик
Михаил Мудрик перед грою. Скріншот YouTube

20 хвилин до матчу. Михайло Мудрик готовий до поєдинку, як і решта футболістів збірної України. До речі, тренер збірної Іспанії обіцяв не грати проти вінгера "Челсі" персонально. "Ла Рохіті", яка вчетверте поспіль вийшла до півфіналу молодіжного чемпіонату Європи, цього й не треба.

молодежная сборная Украины
Молодіжна збірна України перед матчем. Скріншот YouTube

1 хвилина. МАТЧ ПОЧАВСЯ! Футболісти збірної України з натхненням виконали національний гімн. Завершився символічно: під звуки роботи ППО в Дніпрі. Уся країна чекає від наших хлопців лише перемоги.

3 хвилина. Родрі точною передачею із середини поля знайшов у штрафному майданчику України Руїса, але Таловєров відібрав у нього м'яч. У атаці у відповідь Мудрик опинився на ударній позиції, проте потрапив у захисника.

6 хвилина. І знову Абель Руїс вискочив на ударну позицію біля воріт Трубіна. Таловєров не дозволив капітанові збірної Іспанії завдати удару.

9 хвилина. Гомес у штрафному майданчику збірної України фінтом прибрав зі шляху захисника і потужно пробив у ближній кут. Трубін на місці. Ініціатива в іспанців, на українців чекає момент для контратаки.

12 хвилина. Алекс Баена вбіг у штрафний майданчик збірної України після передачі праворуч, втік від захисника і пробив — м'яч пролетів уздовж воріт.

13 хвилина. Бондаренко ЗАБИВ ГОЛ! 0:1! Мудрик отримав передачу у вільну зону, пройшов лівим флангом і від лицьової лінії зробив передачу в центр чужого штрафного майданчика. Бондаренко не схибив. Україна попереду!

17 хвилина. Абель Руїс забив гол, 1:1! Швидко відігралася Іспанія... Захист України "провалився" на лівому фланзі. Капітан "Ла Рохіти" обіграв у штрафному майданчику кілька опонентів та голкіпера, після чого пробив у порожні ворота.

21 хвилина. Пройшла атака збірної України. Вівчаренко зумів виконати навіс ліворуч, але вийшло надто високо. Назаренко дотягнувся до м'яча, однак удар головою у нього не вийшов. До рук воротаря.

24 хвилина. Забила Іспанія, 2:1! Сансет сильно пробив із 18 метрів. Трубін не врятував свою команду. Але де ж були опорні півзахисники нашої команди?

26 хвилина. Під час атаки збірної України Мудрик опинився на газоні. Поки Михайло лежав, збірна Іспанії провела контратаку. Батагов в останній момент не дозволив супернику пробити по воротах Трубіна.

Мудрик сперечається з арбітром. Скріншот YouTube

30 хвилина. Мудрик трохи "зачепив" Бланко, але іспанець симулював фол. Михайло занервував, судді довелося заспокоювати емоції гравців. Тим часом "Ла Рохіта" повністю контролює перебіг поєдинку.

33 хвилина. Судаков отримав право на штрафний. Мудрик м'яко накинув м'яч на голову Бондаренка, але капітан збірної України не мав удару.

35 хвилина. Мудрику знову вдалося зробити передачу, що "розрізає", з глибини поля до чужих воріт. Захисник не дозволив Назаренку дістатися м'яча.

40 хвилина. Іспанці дають українцям грати з м'ячем, але команді Ротаня майже не вдається доходити до чужих воріт. Створюється відчуття, що у "синьо-жовтих" немає інших варіантів, крім проходів Мудрика лівим флангом. Де Сікан?

41 хвилина. Ось Сікан. Мудрик серед трьох гравців знову навісив зліва. Сікан переклав корпус на одну ногу і пробив на льоту. Арнау врятував збірну Іспанії.

45 хвилина. Іспанці отримали право на небезпечний штрафний майданчик, але в результаті Трубін забрав м'яч у руки.

ПЕРЕРВА! Після першого тайму рахунок 2:1 на користь збірної Іспанії.

Гравці команди Сантьяго Санчеса розуміють одне одного без слів. Взаємодія на високому рівні. Іспанці домінують, але збірна України не виглядає відвертим аутсайдером цього протистояння. Є розуміння, як досягти успіху. Є контратаки, шанси та надія. Чекаємо на другу половину гри.

46 хвилина. ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ! Заміна у складі збірної України: форвард Олексій Кащук вийшов на поле замість Олександра Назаренка.

47 хвилина. Високий пресинг у виконанні збірної України. Судаков відібрав м'яч на чужій половині поля, пройшов до чужого штрафного майданчика і залишив м'яч під удар Бондаренка. Капітан цілився в далеку "дев'ятку", але схибив.

49 хвилина. Іспанці у своєму стилі багато симулюють. Це дає результат: зірвано атаку, яку міг завершити голом Судаков.

53 хвилина. Сікан втік до чужого штрафного майданчика, зібрав навколо себе трьох суперників, але не знайшов підтримки з боку партнерів по команді. Трохи заспокоївся темп гри.

54 хвилина. Гол збірної Іспанії. Рахунок 3:1. Масований випал "Ла Рохіти" закінчився помилкою Бондаренка та ударом Бланко під штангу з лінії штрафного майданчика. Трубін був безсилий.

56 хвилина. Арнау Тенас у стрибку відбив м'яч, який Бондаренко запустив у дальній кут із двадцяти метрів! Відмінним був момент для України.

59 хвилина. Подвійна заміна у складі збірної Іспанії. Аймар Орос замість Сансета, Баррен замість Родрі.

61 хвилина. Руслан Ротань провів потрійну заміну. Пішли Бражко, Вівчаренко та Сікан. Натомість з'явилися Брагару, Желізко та Ванат, який відбув дискваліфікацію.

65 хвилина. Сич зі своєї половини поля зробив навіс на хід Брагар на чужу половину поля. Проти українського гравця порушили правила, але арбітр показав, що можна грати далі.

67 хвилина. Мудрик отримав право на штрафний. Українці швидко розіграли стандарт. Брагару опинився з м'ячем, пройшов двох гравців на розі перед чужою воротарською та пробив у дальній кут. Небезпечно, але не влучив у ворота.

68 хвилина. Збірна Іспанії забила. Рахунок 4:1. Аймар спокійно отримав передачу на лівому кутку штрафної збірної України та пробив у дальній кут. Це вже розгром. Неприємно.

71 хвилина. Таке відчуття, що в іспанців сьогодні залітає все. Ротань вперше за турнір сів на лаву запасних. Але футболісти не здають, намагаються контратакувати.

74 хвилина. Статистика володіння м'ячем 49% — 51% на користь збірної України. Але це "стерильна" гра у пас у центрі поля. До небезпечних моментів біля воріт Тенаса справа не доходить.

75 хвилина. Подвійна заміна у збірній Іспанії. Замість Бланко та Баени вийшли Бернабе та Вейга.

Заміна у складі збірної України. Артем Бондаренко поступився місцем на полі Олегу Очеретьку.

77 хвилина. Це вже драма. Збірна Іспанії забила п'ятий гол. Рахунок 5:1. Абель Руїс однією передачею обрізав всю оборону України. Серхіо Гомес діагональним дальнім ударом забив у дальній кут.

82 хвилина. Збірна України подала два кутові поспіль. Після другого з них Очеретько пробив із меж штрафного майданчика, але влучив у суперника.

84 хвилина. Баррене взяв ініціативу на себе, увійшов до чужого штрафного праворуч і потужним ударом струсонув штангу воріт України. Команди грають за інерцією та мріють про закінчення поєдинку. Ми також мріємо.

87 хвилина. Рікельме дозволили з почестями прогулятися перед українським штрафним. Пощастило, що удар вийшов надто сильним та неточним. А уболівальники продовжують підтримувати нашу команду. І збірна заслужила на це.

90 хвилина. МАТЧ ЗАКІНЧЕНИЙ! Збірна України у півфіналі Євро-2023 розгромно програла Іспанії з рахунком 1:5. Але це був розкішний турнір для команди Руслана Ротаня. Ми дякуємо нашим хлопцям і вже чекаємо на літо-2024, коли збірна України вперше в історії зіграє на Олімпійських іграх.

Дякую, що стежили за матчем разом із нами. Доброї та тихої ночі!