Італія — Україна: пряма трансляція онлайн матчу (текстова)

Олександр Зінченко виборює м'яч. Фото: REUTERS/Claudia Greco

Італія — Україна в рамках відбору на Євро-2024. Суперники групи "С" грають у Мілані поєдинок шостого туру.

Портал Новини.LIVE проводить пряму текстову трансляцію матчу. У нашому онлайні — всі найцікавіші події зустрічі.

Італія: Доннарумма (капітан) — Ді Лоренцо, Скальвіні, Бастоні, Дімарко — Фраттезі, Локателлі, Барелла — Дзаньоло, Распадорі, Дзакканьї.

Тренер: Лучано Спаллетті.

Україна: Бущан — Конопля, Кривцов, Забарний, Миколенко — Степаненко, Зінченко, Судаков — Ярмоленко (капітан), Циганков — Довбик.

Тренер: Сергій Ребров.

Привертає увагу відсутність Чиро Іммобіле в стартовому складі збірної Італії. Капітан "скуадри адзурри" залишився на лаві запасних. У збірної України у запасі Михайло Мудрик.

Украинские болельщики
Українські вболівальники підтримають команду Реброва на Сан-Сіро. Фото: REUTERS/Claudia Greco

Футболісти обох збірних виходять на поле!

Під час виконання національного гімну України наших уболівальників було добре чути. Але, звісно, ​​коли співали італійці, це було неймовірно! Втім, як завжди.

МАТЧ ПОЧАВСЯ! М'яч із центру поля розвели футболісти збірної України.

2 хвилина. Досить швидко підопічні Спаллетті перехопили м'яча, але незабаром його втратили. Українці з перших хвилин йдуть уперед. Темп високий!

3 хвилина. Ді Лоренцо опинився на ударній позиції після позиційної атаки господарів поля. Настав неточний удар з дальньої дистанції. Було неприємно.

5 хвилина. Італійці намагаються нав'язати супернику свою гру, активно проводять атаки. Передачу праворуч верхи до штрафного майданчика Бущана нейтралізував досвідчений Кривцов.

8 хвилина. Тяжко українцям у перші хвилини поєдинку, стартовий натиск Італії дуже високий. Але команда Реброва періодично перехоплює м'яч. Господарям теж треба зберігати пильність.

Виктор Цыганков
Циганков у боротьбі із Ді Лоренцо. Фото: REUTERS/Claudia Greco

11 хвилина. Італійці вже подали кутовий, Бущан зіграв кулаками на виході. Сподіваємось, що збірна України вистоїть. І чекаємо на чудеса від зв'язки Циганков — Довбик.

12 хвилина. Гол! Фраттезі. Італія — Україна — 1:0. Після помилки оборони збірної України Фраттезі влучним ударом з меж штрафного майданчика відзначив свій сьомий матч у складі "скуадри адзурри".

15 хвилина. І знову атака збірної Італії! Бущан зіграв на виході після навісу Распадорі із правого флангу. Тяжко зараз команді Реброва. Треба триматись!

18 хвилина. Нічого не виходить в атаці в українців. Барелла влучив у голову Забарному у штрафному майданчику Бущана. Було небезпечно. Паніка в обороні у "синьо-жовтих", надто багато вони дозволяють супернику.

20 хвилина. Доннарумма під тиск суперника вибив м'яч за межі поля біля своїх воріт. Українці не скористалися правом на вкидання з ауту. Володіння м'ячем 59% на 41%.

22 хвилина. Гості перехопили м'яч та хвилину комбінували на чужій половині поля. Дімарко це набридло, і він грубо зіграв проти Коноплі. Але навіть без кутового для українців.

26 хвилина. Італійці взяли паузу, темп поєдинку знизився. Це йде на користь суперника. Але поки що в цьому матчі не було жодного удару по воротах Доннарумми. А ось Бущан працює, та й італійці часто промахуються.

28 хвилина. Команда Спаллетті проводить дуже добрий матч. Вони повністю домінують на полі. Фраттезі забив гол у падінні з меж воротарського майданчика, але м'яч не зарахували через офсайд.

30 хвилина. І все-таки арбітр зарахував гол. Не було офсайду, Конопля порушив лінію. Італія — ​​Україна — 2:0. У Фраттезі дубль.

32 хвилина. Дімарко міг забити третій м'яч, але влучив у Коноплю, а Степаненко підстрахував партнерів по команді у штрафному майданчику збірної України.

34 хвилина. Це було перспективно! Ярмоленко знайшов точну передачу Довбика біля чужих воріт. Артем забіг у чужу штрафну праворуч, але кут був дуже гострим. У результаті український форвард ще й порушив правила. Фол в атаці.

36 хвилина. І знову Ярмоленко диригує грою України у контратаці. Андрій зробив пас на лінію штрафного суперника, але Циганков не чекав на цю передачу.

А ось й перший удар у бік воріт! Пробив Довбик, але Доннарумма врятував Італію!

39 хвилина. Нарешті збірна України почала проводити більше часу біля чужих воріт. І ось уже Доннарумма заспокоює партнерів по команді, які не очікували такої спритності від суперника.

Миколенко отримав жовту картку за зрив атаки Італії.

41 хвилина. Бущан відбив м'яч перед собою після удару від Распадорі, який обіграв перед цим відразу двох захисників.

42 хвилина. ГООООООЛ! Ярмоленко! Італія – Україна – 2:1! Тепер помилки італійських захисників дозволили гостям відзначитися. Масована атака команди Реброва завершилася майстерним та точним ударом капітана "синьо-жовтих".

45 хвилина. Наразі вже обидві команди знизили темп поєдинку. Бажають піти на перерву з таким рахунком. Нічого ще не зрозуміло у цьому матчі.

ПЕРЕРВА! Перший тайм пролетів "на одному диханні" і загалом виявився невдалим для збірної України. Два необов'язкові голи, помилка Судакова, зволікання Коноплі призвели до того, що команді Реброва довелося відіграватися. Але один м'яч у першому таймі дозволяє сподіватися на кращий результат. Чекаємо на рішення тренера "синьо-жовтих".

ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ! Схоже, поки що у нас без замін.

46 хвилина. Дуже бадьоро італійці розпочали другий тайм, одразу ж доставили м'яч майже на ударну позицію, контролюють підопічні Спаллетті перебіг поєдинку.

48 хвилина. Зінченко сфолив на своїй половині поля, але сам і виправив ситуацію, коли господарі поля цікаво розіграли штрафний.

50 хвилина. Україна провела контратаку Судаков кинув у прорив Довбика, який з правого кута біля штрафного майданчика суперника відпасував під удар Циганкову. Одразу два італійці кинулися під м'яч. В наступній атаці Довбик пробив вище воріт Доннарумми.

54 хвилина. А ось і момент біля воріт Бущана. М'яч пролетів через всю воротарську, але удар Дзакканьї виявився слабким та неточним.

57 хвилина. Трохи не той темп, який був до перерви. За українцями видно, що Сергій Ребров провів із командою роботу, зумів мотивувати гравців.

59 хвилина. Подвійна заміна у складі Італії. Замість Дімарко та Дзакканьї вийшли Ньонто та Біраги.

Подвійна заміна в України. Замість Ярмоленка та Довбика з'явилися Мудрик та Яремчук.

Тим часом Бущан спочатку "подарував" м'яч супернику, а потім у відчайдушному стрибку врятував свої ворота!

62 хвилина. Жовта картка для Коноплі, який збив Ньонто. "Свіжий" футболіст збірної Італії набрав хороший хід флангом, Юхимові довелося фолити.

65 хвилина. Збірна Італії заробила право на два кутові поспіль. Другий із них завершився ударом Скальвіні з центру воротарського майданчика. М'яч пролетів над поперечиною.

67 хвилина. І знову Бущан не дозволив суперникам забити щільним ударом із 17 метрів. Найгірше те, що італійці виграють практично всі підбирання м'яча. А в наступному епізоді Україну врятувала поперечина

70 хвилина. Збірна Італії демонструє, що українцям є ще над чим працювати. І це м'яко кажучи. "Скуадра адзурра" знову перехопила м'яч та домінує на полі.

72 хвилина. І знову подвійна заміна у складі збірної Італії. Замість Дзаньоло та Распадорі гратимуть Орсоліні та Ретеги. Спаллетті змінив усю атакувальну лінію своєї команди.

74 хвилина. Сергій Ребров робить подвійну заміну і переходить на гру у два форварди. Буяльський та Ванат вийшли на поле замість Циганкова та Зінченка.

76 хвилина. Тарас Степаненко збив Ді Лоренцо та отримав жовту картку. Цілком заслужене покарання. Господарі невдало виконали штрафний удар.

79 хвилина. І Забарний отримав попередження за фол у центрі поля. Багато жовтих карток у команди Реброва.

81 хвилина. Дедалі менше часу у гостей для того, щоб зрівняти рахунок. І результат перетвориться з повного фіаско на однозначний успіх. Українці намагаються контратакувати.

83 хвилина. Гості заробили право на штрафний зусиллями Буяльського. Мудрик пробив сильно вище воріт Італії. Не можна марнувати такі шанси.

Заміна у господарів поля. Барелла поступився місцем опорний хавбек Крістанте.

Заміну у гостей. Сидорчук з'явився замість Степаненка.

85 хвилина. Чудовий момент в України. Мудрик навісив з лівого флангу, Конопля "продавив" Ньонто і пробив головою — повз ворота!

88 хвилина. Українці пресингують суперника у фінальні хвилини поєдинку. Італійці не завжди легко виходять з оборони, але їм уже нічого не треба. Грають у три центральні захисники на утримання рахунку, який їх влаштовує.

90 хвилина. Остання хвилина основного часу матчу. Українці поспішають, помиляються, втрачають м'яч. Рефері додав три хвилини.

90+1 хвилина. Миколенко зробив ідеальний підкат під Ньонто у своїй воротарській. Врятуй від небезпечного моменту!

МАТЧ ЗАКІНЧЕНО! Фінальний свисток застав збірну України в атаці. Справедлива перемога Італії виводить інтригу у турнірній таблиці на новий рівень.

Наступний поєдинок Україна проведе 14 жовтня удома проти Північної Македонії. Того ж дня Італія зіграє вдома із Мальтою.

Дякую, що поділили з порталом Новини.LIVE емоції цього поєдинку! Залишайтеся з нами! Боротьба продовжується!