Ліонель Мессі розповів, яка команда може виграти ЧС-2022 в Катарі

Ліонель Мессі назвав головних суперників Аргентини на ЧС-2022

Капітан збірної Аргентини з футболу Ліонель Мессі поділився думкою про головних претендентів на перемогу на чемпіонаті світу-2022 у Катарі. Футболіст позначив головних суперників своєї команди у боротьбі за титул.

Збірна Аргентини продовжує готуватися до чвертьфінального поєдинку, але Мессі знайшов час для невеликого інтерв'ю виданню Ole.

35-річний Ліонель Мессі забив на чемпіонаті світу-2022 три голи (з них один із пенальті) у чотирьох поєдинках і не реалізував одинадцятиметровий у матчі з Польщею (2:0). Він допоміг своїй команді пробитися до 1/4 Кубка Світу, де на неї чекає зустріч із Нідерландами. Мессі не назвав "помаранчевих" серед головних претендентів на перемогу в Мундіалі.

Мессі та Левандовський

"Я ще перед стартом ЧС-2022 говорив, що збірна Бразилії демонструє дуже хороший футбол. Поразка в третьому матчі групового етапу від Камеруну нічого не означає. "Селесао" мають збалансований склад і представляють серйозну силу", — розповів Лео Мессі.

Шанси Аргентини

За словами семиразового володаря премії "Золотий м'яч", також не можна скидати з рахунком збірні Франції та Іспанії. Збірна Аргентини також є одним із фаворитів ЧС-2022.

"В Іспанії виникли складнощі з виходом у плей-офф Кубка Світу, але вона зуміла це зробити. Дуже хороша команда, мені подобається футбол, у який вона грає. Вони мають чітке розуміння того, що вони хочуть зробити, коли отримають м'яч.

Щодо збірної Аргентини, ми завжди претендуємо на перемогу. Це необхідно доводити на полі, і нам поки що вдається це зробити, чому я дуже радий. Крок за кроком ми наближаємося до своєї мети. Головне, що ми маємо впевненість у власних силах", — розповів Ліонель Мессі.

Нагадаємо, у чвертьфіналі Кубка Світу збірна Аргентини зіграє із національною командою Нідерландів. Протистояння відбудеться у п'ятницю, дев'ятого грудня. Початок поєдинку запланований на 21:00 за київським часом.