Мессі вивів Аргентину до 1/4 Кубка Світу: Австралія ледь не зіпсувала свято

Ліонель Мессі вивів Аргентину до 1/4 Кубка Світу — Австралія ледь не зіпсувала свято

Збірна Аргентини зустрілася з Австралією у другому матчі 1/8 плей-офф чемпіонату світу в Катарі. Перед стартовим свистком польського арбітра практично ніхто не сумнівався в тому, що команда Ліонеля Скалоні здобуде легку перемогу.

Проте австралійці доставили Лео Мессі та компанії чимало проблем у першому таймі, повідомляє портал Новини.LIVE.

Аргентина — Австралія — 2:1 (1:0)

Голи: Мессі, 35; Альварес, 57 — Гудвін, 77.

Аргентина: Еміліано Мартінес — Моліна (Монтьєль, 80), Ромеро, Отаменді, Акунья (Тальяфіко, 71) — Де Пауль, Фернандес, Макаллістер (Паласіос, 80) — Альварес (Лаутаро Мартінес, 71), Мессі, Гомес (Лісандро Мартінес, 50).

Тренер: Ліонель Скалоні.

Австралія: Райан — Бехіч, Роулес, Суттар, Дегенек (Карачич, 72) — Макгрі (Гудвін, 58), Муй, Баккус (Хрустич, 58), Лекі (Куол, 72) — Ірвайн, Дюк (Макларен, 72).

Тренер: Грем Арнольд.

Від збірної Австралії ніхто в цьому матчі не чекав на диво. Команда здійснила справжній футбольний подвиг, пробившись у плей-офф Мундіалю. Це сталося вдруге в історії "Соккеруза". Попереднього разу вони гостювали о 1/8 на ЧС-2006, де вже наприкінці зустрічі мінімально через пенальті на Фабіо Гроссо поступилися Італії. Достойно програли команді, яка тоді стала чемпіоном. Експерти вважали, що цього разу мало статися щось схоже.

Проте команди розпочали зустріч досить обережно. Австралійці пресингували, намагалися атакувати, але їм не вдавалося доходити до воріт Еміліано Мартінес. Аргентинці діяли прагматично, немов чудово знали, що обов'язково виграють цей матч. Підопічні Грема Арнольда навіть подавали кутові біля чужої брами, але це не несло аргентинцям ніякої небезпеки.

Найнебезпечніший момент у першому таймі закінчився голом. Аргентинці подали штрафний, виграли підбір, після чого Отаменді відпасував до чужих воріт на Мессі. Лео швидко обробив м'яч і пробив у дальній кут низом із-під захисника. Райан не встиг зреагувати, 1:0. Аргентина легко виграла перший тайм, Австралія не завдала жодного удару по воротах суперника.

Аргентина - Австралія

На початку другого тайму "соккеруз" ледь не відігралися. На 55-й хвилині Отаменді покотив м'яч на Еміліано Мартінеса, але пас вийшов досить слабким. Дюк ледь не перехопив цю передачу — Мартінес в останній момент встиг у підкаті вибити м'яч за бокову лінію.

Зате через хвилину австралійці й самі помилилися у своєму штрафному. Райан отримав м'яч після передачі захисника назад і раптово вирішив продемонструвати дриблінг. Закінчилося передбачувано. Спочатку голкіпер мало не врізався в Де Пауля, потім втратив м'яч у боротьбі з Альваресом, який відразу легко і точно пробив у сітку, 2:0.

На 66-й хвилині Альварес міг і дубль оформити, але трохи не дістався м'яча після навісу від Акуньї. А потім Австралія шокувала Аргентину. М'яч у чужому штрафному потрапив до Гудвіну, Крейг завдав дуже різкого удару — м'яч зачепив Фернандеса, змінив траєкторію і влетів у кут воріт "альбіселесте", 2:1.

Команди заграли якнайживіше. Аргентинці вривалися в чужий штрафний майданчик й падали. Біля протилежних воріт Гудвін міг оформити дубль, але трохи не влучив у ворота (і теж після рикошету). Наприкінці матчу підопічні Скалоні проґавили кілька вірних моментів у стилі Ромелу Лукаку, промахувалися з дуже вигідних позицій. Але все одно здобули перемогу і вийшли до чвертьфіналу, де зіграють із Нідерландами. А ось збірна Австралія своїм виступом на ЧС-2022 заслужила на повагу.

Нагадаємо, раніше цього вечора збірна Нідерландів обіграла США. "Помаранчеві" не домінували, але відіграли з упевненістю у власних силах. Американці гідно протистояли фавориту та не пішли з поля без гола.