"Ми проти всього світу": голкіпер збірної Аргентини прокоментував вихід в плей-офф ЧС-2022

Еміліано Мартінес розповів, як Аргентині вдалось вийти у фінал ЧС-2022

У першому півфіналі Кубка Світу в Катарі збірна Аргентини здобула переконливу перемогу над Хорватією (3:0). Команда Ліонеля Мессі зіграє у фінальному поєдинку турніру.

Голкіпер "альбіселесте" Еміліано Мартінес розповів, що аргентинці відчували після поразки в першому турі, повідомляє beIN SPORTS.

30-річний голкіпер збірної Аргентини Еміліано Мартінес вважає вихід своєї національної команди до фіналу Кубка Світу-2022 абсолютно заслуженим. Він згадав про труднощі, з якими "альбіселесте" довелося зіткнутися на шляху до вирішального матчу Мундіалю.

Аргентина - Хорватія

"Ми були абсолютно спустошені після поразки у першому матчі групового етапу від Саудівської Аравії. Матч закінчився зовсім не так, як мав. Перший тайм Аргентина виграла, але потім суперника покарав нас за помилки, а ми не зуміли відігратися".

У той момент здавалося, що весь світ озброївся на нас. Нам хотіли поразки. Я не розумію причин такої ненависті. Було складно зібратися з духом, але ми продемонстрували чемпіонський характер і виграли решту матчів", — розповів Еміліано Мартінес.

Аргентинський характер

Голкіпер англійської "Астон Вілли" допоміг своїй команді у серії пенальті у чвертьфінальному матчі проти Нідерландів, яку Аргентина виграла з рахунком 4:3. Мартінес зізнався у тому, що кожна нова перемога робить команду сильнішою.

"Кожен із футболістів збірної Аргентини є справжнім воїном. Характер загартовується прямо тут, у Катарі. За нас вболіває 45 мільйонів аргентинців, і це надає сили. Попереду - найважливіший матч у нашому житті", — підсумував Еміліано Мартінес.

Нагадаємо, на деяких футболістів збірної Аргентини вже полюють європейські гранди. Один із партнерів Лео Мессі за командою може розпочати новий сезон в англійській Прем'єр-лізі.