На ЧС-2022 збірна Іспанія зіграла з Німеччиною: як закінчився матч

Збірна Іспанії не змогла обіграти Німеччину на ЧС-2022

У рамках другого туру групового етапу Кубка Світу-2022 відбувся один із головних матчів на турнірі. У квартеті "Є" зіграли збірні Іспанії та Німеччини.

Дві європейські топкоманди не розчарували футбольних уболівальників, повідомляє портал Новини.LIVE.

Бундестім єдиною із команд своєї групи підійшла до матчу без очок в активі. Команда Хансі Фліка програла у першому поєдинку японцям (1:2). Своєю чергою "самураї" поступилися Коста-Риці (0:1), яка до цього була розгромлена Іспанією (0:7). Поразка від "червоної фурії" не означала б для німців виліт із Кубка Світу, але ніхто до Бундестіму не хотів до цього доводити.

Статистика матчу Іспанія — Німеччина

Іспанія — Німеччина — 1:1 (0:0)

Голи: Мората, 62 — Фюлькруг, 83

Іспанія: Сімон — Карвахаль, Родріго Ернандес, Ляпорт, Альба (Бальде, 82) — Гаві (Коке, 65), Бускетс, Педрі — Ферран (Мората, 54), Ассенсіо (Ніко Вільямс, 65), Ольмо.

Тренер: Луїс Енріке.

Німеччина: Ноєр — Керер (Фюлкруг, 69), Зюле, Рюдігер, Раум — Горецька, Кімміх — Гнабрі (Хофман, 85), Гюндоган (Клостерманн, 69), Мусіала — Мюллер (Сані, 69).

Тренер: Ханс-Дітер Флік.

Нещодавно іспанці розгромили німців у Лізі Націй з рахунком 6:0. "Червона фурія" останніми роками традиційно вдало протистоїть Бундестім. Але команді Фліка було нікуди відступати, тож додаткова мотивація німцям не була потрібна.

Пуйоль та Вілья

І все ж таки саме іспанці краще виглядали в дебюті поєдинку. На сьомій хвилині Ольмо змусив працювати Ноєра. Німецький голкіпер дотягнувся до м'яча і перевів його в перекладину, чим урятував свою команду. Незабаром спробував удачі Альба, який послав м'яч поруч зі штангою воріт збірної Німеччини.

Але німці зовсім не виглядали аутсайдерами цього матчу. Ближче до середини першого тайму вони на якийсь час перехопили ініціативу. Команда Фліка грала на рівних із суперником. На 27-й хвилині Гнабрі перехопив передачу і з лінії штрафного майданчика пробив у дальній кут, але не влучив у ворота. Іспанці відповіли непоганим ударом у виконанні Феррана, якому асистував Ольмо.

Незадовго до перерви Німеччина забила гол. Німці отримали право на штрафний майданчик після фолу Бускетса. Відбувся навіс праворуч у район дальньої штанги, де Рюдігер випередив супротивників. Щоправда, при цьому Антоніо перебував у положенні "поза грою", тож м'яч не зарахували. Незабаром захисник "Реала" ще раз погрожував воротам Іспанії, яку врятував Унаї Сімон.

Після перерви Луїс Енріке кинув у бій Альваро Морату, і той не підвів тренера. На 62-й хвилині Жорді Альба прострілив з лівого флангу, форвард "Атлетіко" випередив захисник і м'яко підсік м'яч над Ноєром, 1:0.

Іспанці продовжували тиснути, і той самий Мората втратив ще кілька моментів. Але й німці не сідали в оборону. На 73-й хвилині Сані вивів Мусіалу віч-на-віч із Симоном. Джамал завдав сильного удару, але Симон знову врятував "червону фурію".

Німці не збиралися здаватися, і це дало їм успіх. Атака Бундестім за участю Сані та Мусіали закінчилася тим, що м'яч на правому краю чужого штрафного майданчика потрапив до Фюлкруга, який найпотужнішим ударом у дальній кут приніс своїй команді нічию, 1:1. Інтрига у цій групі все ще дуже сильна.

Нагадаємо, один із матчів цього ігрового дня призвів до заворушень у Брюсселі. "Червоні дияволи" поступилася Марокко, в результаті на вулиці бельгійської столиці вийшли сотні невдоволених фанів. Дійшло до відкритого протистояння із представниками охорони правопорядку. По всьому місту палають пожежі, поліція намагається розігнати натовп.