"Треба це пережити": Дешам розповів, чому Франція поступилась у фіналі ЧС-2022

Дідьє Дешам може бути звільнений зі збірної Франції

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував підсумок фінального матчу чемпіонату світу-2022, в якому його команда поступилася Аргентині у серії пенальті з рахунком 2:4. Основний час поєдинку завершився нічиєю з рахунком 3:3.

Дешам не готовий коментувати своє майбутнє у національній команді, повідомляє RMC Sport.

54-річний Дідьє Дешам зробив дві заміни незадовго до перерви фінального матчу Кубка Світу в Катарі. Він визнав, що збірна Аргентини мала кращий вигляд у першому таймі та контролювала перебіг поєдинку.

Дідьє Дешам

"Треба було посилити гру збірної Франції. Зрештою, всі заміни, які ми провели, пішли на користь команді. Але цього не вистачило для перемоги, і наше розчарування дуже велике.

Було дуже складно і до Кубка Світу, і під час Мундіалю. Але ми продемонстрували силу волі та дійшли до самого фінішу. Дуже боляче поступитися за крок від заповітного трофея. Але зрештою це зробить хлопців ще сильнішими", — розповів Дідьє Дешам.

Майбутнє Дешама

Наставник збірної Франції має продовжити контракт і залишитись на чолі команди як мінімум до літа 2024 року. Однак Дешам не відкидає того, що у "триколірних" у найближчому майбутньому з'явиться новий головний тренер.

"Мені потрібен час, щоб пережити події цього вечора. Треба все обдумати, знайти причини того, що сталося. Я б сумнівався навіть у разі нашої перемоги. Тож не можу дати однозначної відповіді. На початку наступного року проведу зустріч з керівництвом Федерації футболу Франції, вона багато що прояснить. Головне — це команда, і у неї точно світле майбутнє", — пояснив Дідьє Дешам.

Нагадаємо, президент Франції Емманюель Макрон підтримав футболістів команди, що програла. Особливу увагу він приділив Кіліану Мбаппе, який дуже тяжко сприйняв цю невдачу.