"Нас здолали травми": тренер збірної Марокко назвав причину поразки у півфіналі ЧС-2022

Тренер збірної Марокко Валід Реграгі назвав причину поразки у півфіналі ЧС-2022

Головний тренер збірної Марокко Валід Реграгі перерахував причини, які завадили його команді обіграти Францію у півфіналі Кубка Світу у Катарі.

Наставник нагадав про те, що не зміг виставити на важливий поєдинок оптимальний склад, повідомляє сайт спортивного журналіста Джанлукі Ді Марціо.

47-річний Валід Реграгі похвалив футболістів збірної Марокко за самовіддачу у півфінальному матчі ЧС-2022 проти Франції (0:2). Він зазначив, що після першого пропущеного гола були шанси переламати перебіг поєдинку, марокканці створили багато моментів біля воріт Уго. Льоріса.

Амбіції збірної Марокко

"Атлаські леви" постраждали через велику кількість травм, які не дозволили Реграгі виставити оптимальний склад на поєдинок проти французів. Захисник Агер мав вийти на поле в основному складі, але його замінили за кілька хвилин до початку матчу.

"Збірна Марокко підтвердила, що є першокласною командою. Ми зуміли відіграти на рівних із чемпіонами світу. Зробили все можливе, щоб виграти, це найголовніше. Мені нема в чому дорікнути хлопцям.

Травми зіпсували враження від цього матчу, зменшили наші перспективи. Але всі хлопці, які вийшли на поле, віддали всі сили заради нашої мрії. Вони відіграли дуже хороший матч, а в другому таймі мали кращий вигляд за футболістів збірної Франції", — заявив Валід Реграгі.

Нагадаємо, найкращим футболістом півфінальної битви Франція - Марокко був визнаний Антуан Грізманн. Він лідирує за кількістю результативних передач на чемпіонаті світу у Катарі.