Збірна Франції стала другим фіналістом Кубка Світу-2022

У другому півфіналі Кубка Світу в Катарі зустрілися збірні Франції та Марокко. Чинні чемпіони вважалися беззаперечним фаворитом протистояння, проте не могло бути й мови про недооцінку суперника.

Команди вийшли на поле в оптимальних складах, повідомляє портал Новини.LIVE.

Франція — Марокко — 2:0 (1:0)

Голи: Тео Ернандес, 5; Муані, 78.

Франція: Льоріс — Кунде, Варан, Конате, Тео Ернандес — Тчуаменді, Фофана — Дембеле (Муані, 78), Грізманн, Мбаппе — Жиру (Тюрам, 64).

Тренер: Дідьє Дешам.

Марокко: Буну — Мазрауї (Яхья, 46), Саїс (Амалла, 21; Абде, 77), Дарі, Ель-Ямік, Хакімі — Буфаль (Абухляль, 65), Амрабат, Унаї, Зієш — Ен-Несірі (Хамдалла, 65).

Тренер: Валід Реграгі.

Напередодні матчу ходили чутки про те, що Валід Реграгі втратив одразу кількох гравців стартового складу. Але на поле вийшли найкращі футболісти команди. Правда, незабаром з'ясувалося, що не все так просто. Аґер, який ще за годину до гри був у передматчевому анонсі, не зумів допомогти Марокко. Його замінив у основі Дарі. А вже в середині першого тайму капітан "Атлаських левів" Саїс попросив заміну.

Французи з перших хвилин матчу поступилися супернику ініціативою, намагаючись діяти на контратаках. І це швидко дало результат. Серія помилок марокканських захисників у своєму штрафному майданчику призвела до того, що м'яч відскочив на лівий кут, де Тео Ернандес із близької дистанції забив гол, 1:0. Команда Реграгі вперше пропустила м'яч від суперника на ЧС-2022.

Франція - Марокко

\Африканці не засмутилися і продовжили грати на рівних із суперником. Льоріс врятував свою команду після дальнього удару від Унаї. У атаці у відповідь Жиру влучив у штангу воріт Буну. Варан і Мбаппе промахувалися з вигідних позицій, але закінчення тайму виявилося за Марокко. Футболісти Реграги заробили право на кілька штрафних та кутових, у штрафному майданчику Льоріса стало спекотно. На 44-й хвилині Ель-Ямік пробив по воротах французів у падінні через себе. Цей гол міг би прикрасити турнір, та чемпіонів світу врятувала штанга.

Після перерви суперники продовжили обмінюватись небезпечними випадами. На 53-й хвилині марокканці розіграли гарну комбінацію біля чужих воріт, французи з великими проблемами відбилися. Команда Дешама отримала шанс на перепочинок на 70-й хвилині. свіжий Тюрам заробив штрафний майданчик. Грізманн навісив, і Маркус мало не забив головою.

Розв'язка настала на 79-й хвилині. Коло Муані, який незадовго до цього вийшов на поле, замкнув із близької дистанції передачу від Мбаппе, 2:0. Кіліан хотів пробити, але вийшло краще, ніж було задумано.

Французи на класі пробилися до фіналу Кубка Світу. Марокко не вистачило досвіду матчів на такому рівні, але ця команда варта оплесків. На вболівальників чекають ще два першокласні матчі. Підопічні Реграги спробують обіграти хорватів у поєдинку за третє місце, а французи можуть стати на заваді Лео Мессі.

Першим фіналістом Кубка Світу в Катарі стала збірна Аргентини, яка розгромила у півфіналі Хорватію з рахунком 3:0. Гравцем матчу став Ліонель Мессі, який забив гол і зробив дві результативні передачі.