Німеччина проти України: текстова трансляція першого матчу Реброва

Німеччина проти України — текстова трансляція першого матчу Реброва
Збірна Німеччини приймає у Бремені Україну. Фото: пресслужба УАФ

Збірна Німеччини приймає національну команду України у благодійному товариському матчі. Команди зустрілися у Бремені на арені "Везерштадіон".

Хансі Флік та Сергій Ребров вже назвали стартові склади команд, повідомляє портал Новини.LIVE.

Вітаємо вас на прямій текстовій трансляції поєдинку збірних Німеччини та України!

Наставник Бундестім здивував вибором стартового складу на гру. Він не видається основним. А ось Сергій Ребров випустив на поле майже всіх найкращих гравців країни.

Німеччина: Трапп — Рюдігер, Гінтер, Шлоттербек — Вольф, Кімміх (капітан), Раум, Горецка, Брандт — Сане, Фюллькруг.

Україна: Трубін — Тимчик, Забарний, Матвієнко, Миколенко — Степаненко, Циганков, Ярмоленко (капітан), Судаков, Мудрик — Довбик.

30 хвилин до матчу. Вболівальники продовжують заповнювати стадіон, на якому незабаром розпочнеться гра.

25 хвилин до матчу. Минулий товариський матч Німеччини та України відбувся у Києві на відкритті оновленого НСК "Олімпійський". Команди тоді зіграли внічию 3:3, а перший гол забив нинішній капітан збірної України Андрій Ярмоленко.

Андрей Ярмоленко
Ярмоленко перед грою. Скріншот з YouTube

ГРА ПОЧАЛАСЯ! М'яч із центру поля розвели футболісти збірної Німеччини. "Везерштадіон" повністю заповнений.

Сергей Ребров
Сергій Ребров незадоволений. Скріншот з YouTube

2 хвилина. Фюлькруг перехопив пас Мудрика на Трубіна, але промахнувся повз ворота з вигідної позиції. Ось так початок!

6 хвилина. Маріус Вольф отримав передачу у штрафному майданчику збірної України, обіграв двох захисників і рикошетом від Фюлькруга забив гол. Україна поступається у рахунку 0-1.

10 хвилина. Німці мають ігрову та територіальну перевагу. Підопічні Реброва не можуть перейти з оборони в атаку. Вольф зробив передачу з глибини на Брандта до штрафного майданчика, але Юліан не зумів зупинити м'яч.

Германия — Украина
Аншлаг на стадіоні. Фото: Olena Halik

13 хвилина. Україна зусиллями Довбика заробила права на перший штрафний майданчик. Циганков непогано навісив до чужої брами, але ніхто не дотягнувся до м'яча.

18 хвилина. ГОЛ! Віктор Циганков з правої межі штрафного майданчика не залишив шансів Траппу. Результативна передача на рахунку Тимчика, 1:1!

Михаил Мудрик
Мудрик забив гол. Скріншот з YouTube

22 хвилина. ГОЛ! Мудрик! Ярмоленко відібрав м'яч на чужій половині поля та зробив пас на фланг. Тимчик пройшов майже до лицьової лінії та прострілив у штрафний майданчик. Циганков пропустив, а Мудрик ударом із рикошету вивів збірну України вперед! 2:1!

27 хвилина. Уболівальники у Бремені скандують "ЗСУ". Збірна Німеччини намагається прийти до тями.

32 хвилина. Німці знову контролюють м'яч, але поки небезпечних моментів біля воріт Трубіна немає. Українці виборюють кожен м'яч.

38 хвилина. Вражає гра Ярмоленка у цьому матчі! Капітан збірної України щоразу відбирає м'яч у суперників, відпрацьовує в обороні, асистує партнерам по команді.

40 хвилина. Раум отримав простір на лівому фланзі та навісив у район дальньої штанги. Фюлькруг виграв боротьбу в повітрі у Миколенка і пробив головою над поперечиною.

Тимчик порушив правила. Скріншот з YouTube

43 хвилина. Багато боротьби на полі. Періодично Україні вдаються контратаки. Ярмоленко зробив своєчасну передачу на Тимчика, але удар у захисника не вдався.

ПЕРЕРВА!

Остання у першому таймі атака німців завершилася штрафним на користь господарів поля. Сане потужним ударом влучив у перекладину воріт збірної України, яка пішла у роздягальню переможцем цієї сорокап'ятихвилинки.

ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ!

46 хвилина. Ханс-Дітер Флік зробив подвійну заміну у збірній Німеччини. Шлоттербек і Фюлькруг поступилися місцем Клостерманну і Хаверцу, партнеру Мудрика з "Челсі".

49 хвилина. Тимчик постраждав у боротьбі з Рюдігером — отримав ліктем у щелепу. Захисник "Динамо" зумів повернутися у гру.

Україна забила третій гол. Скріншот з YouTube

55 хвилина. ГОЛ! 1:3! Дубль Віктора Циганкова! Гінтер далеко відпустив м'яч у своєму штрафному майданчику. Довбик відібрав снаряд у захисника і зробив пас на Циганкова, якому залишалося потрапити до порожніх воріт.

62 хвилина. І знову чути українських уболівальників на стадіоні! Команда Реброва веде із рахунком 3:1. Також було і на відкритті оновленого НСК "Олімпійського". Та гра закінчилася 3:3. Чи зможуть німці відігратися і цього разу?

64 хвилина. Замість Вольфа та Горецки у складі збірної Німеччини вийшли на поле Хофманн та Мусіала.

Андрій Ярмоленко провів хороший матч. Скріншот з YouTube

65 хвилина. Сергій Ребров провів потрійну заміну у складі збірної України. Ярмоленко, Довбик та Степаненко пішли з поля. З'явилися Маліновський, Ванат та Ігнатенко.

71 хвилина. Подвійна заміна у складі збірної Німеччини. Замість Раума та Брандта на поле вийшли Хенріхс та Вірц.

Заміна у складі збірної України: Зубков з'явився замість Циганкова.

75 хвилина. Мудрик кинув у прорив Зубкова за місцем правого інсайду. Трап вийшов із воріт і врятував свою команду.

Мудрик залишає поле. Скріншот з YouTube

78 хвилина. Подвійна заміна у складі збірної України. Мудрик і Миколенко пішли, замість них Пихальонок та Соболь.

Хаверц обігрує Матвієнка. Скріншот з YouTube

82 хвилина. Гол. 2:3! Хаверц отримав передачу від Рюдігера зі своєї половини поля. Кай обіграв у штрафному майданчику збірної України Матвієнка і спокійно пробив повз Трубіна. Гаряча вийде кінцівка!

89 хвилина. ПЕНАЛЬТІ у ворота збірної України. Соболь збив Хаверца.

90 хвилина. Гол. 3:3. Йозуа Кімміх ідеально пробив із пенальті під штангу. Трубін вгадав напрямок удару, але не зміг дотягнутися до м'яча.

90+3 хвилина. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Підсумковий рахунок 3:3.

Збірна Німеччини зіграла 1000 поєдинок у своїй історії. Як і попередній товариський поєдинок з Україною, він завершився з рахунком 3:3. Кошти з продажу квитків буде направлено на допомогу Україні.

Сергій Ребров розпочинає свою роботу в національній команді з нічиєю. Вже скоро "синьо-жовтим" доведеться зіграти ще два матчі: