Підтвердилися найгірші побоювання Кріштіану Роналду: що чекає на футболіста

Кріштіану Роналду може не зіграти у чвертьфіналі ЧС-2022 з Марокко

Ветеран збірної Португалії Кріштіану Роналду може пропустити чвертьфінальний матч Кубка Світу у Катарі проти національної команди Марокко.

Він точно не з'явиться на полі у стартовому складі, повідомляє A Bola.

У суботу, 10 грудня, у рамках третього чвертьфіналу чемпіонату світу-2022 зустрінуться збірні Марокко та Португалії. "Атлаські леви" на шляху до 1/4 пройшли по серії пенальті національну команду Іспанії. Португальці у 1/8 розгромили Швейцарію з рахунком 6:1.

Проблема з Роналду

У тому поєдинку хет-триком відзначився Гонсалу Рамуш, який уперше вийшов на Кубку Світу у стартовому складі збірної Португалії. Саме 21-річний форвард і замінив Кріштіану Роналду, який з'явився на полі лише на 74-й хвилині зустрічі.

Фернанду Сантуш

Під час матчу 1/8 Кріштіану Роналду посміхався перед камерами журналістів та бурхливо святкував забиті голи разом із партнерами по команді. Але вже наступної доби після поєдинку в таборі збірної Португалії вибухнув скандал. Спочатку Роналду відмовився тренуватися разом із резервістами національної команди. Пізніше журналісти повідомили про те, що Кріштіану взагалі поставив головному тренеру команди Фернанду Сантушу ультиматум. Він хоче залишитись основним футболістом збірної Португалії як мінімум до кінця Кубка Світу в Катарі.

За добу до чвертьфінального поєдинку стало відомо, що Фернанду Сантуш вирішив не змінювати стратегії щодо гри збірної Португалії. Це означає, що Кріштіану Роналду може з'явитися в протистоянні з Марокко тільки на заміну, і це в кращому випадку. Швидше за все Гонсалу Рамуш знову з'явиться в основі національної команди. Про реакцію Роналду на цю звістку поки нічого не відомо.

Нагадаємо, дружина Кріштіану Роналду Джорджіна Родрігес розкритикувала тренерський штаб збірної Португалії через те, що ветеран розпочав матч проти Швейцарії у запасі. Вона нагадала, що тисячі вболівальників хочуть бачити Роналду на полі.

Водночас експерти високо оцінюють шанси збірної Португалії на перемогу в чемпіонаті світу-2022. Багато хто вважає, що підопічні Сантуша зможуть опинитися у трійці найкращих команд. Але головними лідерами Кубка Світу вважають інші команди. Златан Ібрагімович розповів, яка збірна має найвищі шанси на завоювання чемпіонського титулу.