Збірна Англії здобула впевнену перемогу в першому матчі на ЧС-2022

Збірна Англії розгромила Іран на Кубку Світу-2022

У першому матчі другого ігрового дня групової стадії Кубка Світу-2022 збірна Англії розгромила Іран. Команда Гарета Саутгейта не помітила опору підопічних Карлуша Кейруша.

Вже в першому таймі іранці отримали у свої ворота три голи без відповіді, повідомляє портал Новини.LIVE.

У групі "В" матчі групової стадії Мундіалю відкрили збірні Англії та Ірану. Початок зустрічі виявився досить млявим, але після цього команди подарували вболівальникам цікавий поєдинок.

Статистика матчу Англія — Іран

Англія — Іран 6:2 (3:0)

Голи: Беллінгем, 35; Сака, 43; Стерлінг, 45 +1; Сака, 62; Рашфорд, 71К% Гриліш, 89 — Таремі, 65; Таремі, 90+12 (пенальті)

Англія: Пікфорд — Тріп'єр, Стоунз, Магуайр (Даєр, 70), Шоу — Беллінгем, Райс — Сака (Рашфорд, 70), Маунт (Фоден, 71), Стерлінг (Грилиш, 71) — Кейн (Вілсон, 76).

Тренер: Гарет Саутгейт

Іран: Беіранванд (Хоссейн, 20) — Мохаррамі, Пураліганджі, Чешмі (Каанані, 46), Хоссейні, Мохаммаді (Торабі, 64) — Джаханбакш (Голізаде, 46), Нуроллахі (Азмун, 77), Карімі Хаджсафі — Таремі.

Тренер: Карлуш Кейруш

Ще перед стартом цього поєдинку стався невеликий скандал. Деякі футболісти збірної Ірану не стали співати національний гімн, а вболівальники зовсім його освистали. Це громадянська позиція, пов'язана зі спробою іранської влади придушити протести у країні.

Але сам поєдинок виявився набагато цікавішим, хоча це не стосується його перших 20 хвилин. У дебюті зустрічі Кейруш змушений був поміняти воротаря, оскільки Беіранванд примудрився отримати струс мозку після зіткнення з партнером по команді.

Англія — Іран

А потім Англія почала забивати голи. Спочатку Беллінгем грамотно вибрав позицію у чужому штрафному майданчику і після навісу з флангу головою переправив м'яч над воротарем, 1:0. Потім Сака та Стерлінг забили по голу внаслідок швидких атак своєї команди — 2:0 та 3:0.

У другому таймі Букайо Сака після передачі від Стерлінга та рикошету записав на свій рахунок дубль, 4:0. Через три хвилини Ірану вдалося відіграти один м'яч. Голізаде зробив проникаючий пас у штрафний майданчик на хід Таремі, який влучно пробив під поперечину, 4:1. Після цього зіграла заміна Саутгейту. Одразу після виходу на поле Рашфорд опинився з м'ячем у чужому штрафному майданчику, прибрав захисника і точно пробив у кут, 5:1.

Наприкінці зустрічі Беллінгем та Вілсон зробили все, щоб Гриліш забив у майже порожні ворота, 6:1. Останнім часом спочатку Азмун влучив у перекладину воріт Пікфорда, а потім Пураліганджі притримали за футболку у штрафному майданчику збірної Англії. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Таремі, 6:2.

Глядачі мають залишитися задоволеними кількістю голів. Однак рефері виявився досить норовливим: до першого тайму він додав 14 хвилин, до другого — 10.

Нагадаємо, ми підготували цікавий гід з Кубка Світу-2022. У ньому можна дізнатися не лише багато цікавого про Катар, а й ознайомитися з перспективами команд у кожній із груп.