Збірна Бразилії красиво та потужно розгромила Південну Корею у 1/8 ЧС-2022

Тренер Бразилії Тіте станцював під час матчу ЧС-2022 проти Південної Кореї

Збірні Бразилії та Південної Кореї протистояли один одному у матчі 1/8 плей-офф Кубка Світу в Катарі. "Селесао" вважаються головним фаворитом Мундіалю, що було доведено на футбольному полі.

Підопічні Тіті солідно відіграли поєдинок проти "азійських тигрів", повідомляє портал Новини.LIVE.

Бразилія — Південна Корея — 4:1 (4:0)

Голи: Вінісіус, 7; Неймар, 12 (з пенальті); Рішарлісон, 28; Пакета, 36 — Пек Син Хо, 76.

Бразилія: Алісон (Вевертон, 81) — Мілітао (Дані Алвес, 63), Маркіньос, Тьяго Сілва, Данило (Бремер, 72) — Каземіро, Пакета — Рафінья, Неймар (Родріго, 80), Вінісіус (Мартінеллі, 72) — Рішарлісон.

Тренер: Тіте.

Південна Корея: Кім Сон Кю — Кім Чжин Су (Сон Чун Хо, 46), Кім Юн Квон, Кім Мін Дже, Кім Мун Хван — Хван Хі Чан, Хван Ін Бем (Пек Син Хо, 65), Чон У Ен (Хон Чхоль, 46), Лі Дже Сон (Лі Кан Ін, 75) — Сон Хин Мін, Чхо Кю Сун (Хван Ий Чо, 80).

Тренер: Паулу Бенту.

Нещодавно, у червні цього року, команди зіграли товариський матч. Збірна Бразилії розгромила Південну Корею з рахунком 5:1. Напередодні поєдинку цих суперників на Кубку Світу у наставника "азійських тигрів" Паулу Бенту запитали, що буде з його командою, якщо вона пів року тому вже програла "селесао" з великим рахунком. Португальський фахівець приречено відповів, що, на відміну від тієї зустрічі, тепер у Бразилії буде ще й Вінісіус.

Жуніор вийшов на поле у стартовому складі, як і Неймар, який вилікувався після травми. А ось Алекс Теллес на ЧС-2022 більше не зіграє через ушкодження. Але це ніяк не вплинуло на бразильців, які одразу ж обвалили на ворота суперника шквал атак.

Бразилія - Південна Корея

На сьомій хвилині матчу Рафінья витончено пройшов кількох суперників на правому фланзі й прострілив у чужий штрафний майданчик. Неймар відвернув на себе всіх Кімів, і Вінісіус отримав м'яч на самоті. Форвард завдав точного удару в дальній верхній кут воріт, 1:0.

Через три хвилини перед воротами Південної Кореї Рішарлісон вискочив з-за спини Чона, від якого за інерцією отримав по ногах. Рефері призначив пенальті на користь Бразилії. Неймар холоднокровно дочекався, доки голкіпер почне падати убік і пробив йому під опорну ногу, 2:0.

Досить несподівано Корея мало не відіграла один гол, але Алісон перевів м'яч на кутовий після потужного удару здалеку від Квана. Однак на 28-й хвилині питання про переможця було остаточно зняте. Рішарлісон пожонглював м'ячем біля чужого штрафного майданчика, обігрався з Маркіньосом і легко пробив низом повз голкіпера, 3:0. Втретє за вечір відбувся веселий танець збірної Бразилії, у якому взяв участь навіть Тіте!

За кілька хвилин футболісти збірної Кореї обіграли бразильських захисників, але Алісон врятував свою команду від неприємностей. Але такі епізоди були рідкістю на відміну від голів бразильців. На 36-й хвилині Вінісіус зробив геніальний пас на Лукаса Пакета, який з літа відправив пакунок за адресою, 4:0.

Відразу після перерви Корея втратила добрий шанс трохи скоротити відставання у рахунку. На ударній позиції опинився Сон, чий удар насилу парирував Алісон. До кінця матчу голкіпер ще кілька разів рятував свою команду, захисники якої просто розслабились. Корейці досягли свого на 76-й хвилині. Пек Син Хо першим опинився на підборі після винесення Каземіро з бразильського штрафного майданчика. Відбувся потужний і точний удар, 4:1.

А ось бразильці почали намагатися не просто забити, а зробити це красиво. Не вийшло, але й без того поєдинок вийшов яскравим та красивим. Бразилія вийшла у танці у наступну стадію Кубка Світу.

Нагадаємо, раніше цього вечора збірна Хорватії в драматичній боротьбі переграла Японію. Підопічні Златко Даліча виграли у серії пенальті завдяки своєму голкіперу, який відбив три удари.