Збірна Португалії зазнала кадрових втрат перед чвертьфіналом ЧС-2022: хто покинув команду

Два гравці збірної Португалії покинули команду та не зіграють у 1/4 ЧС-2022

Збірна Португалії втратила одразу двох важливих футболістів напередодні чвертьфінального матчу на Кубку Світу. Тренерський штаб більше не зможе випустити на поле основний склад команди.

Головний тренер Фернанду Сантуш вже думає над тим, ким замінити травмованих гравців, повідомляє The Sun.

Збірна Португалії легко здолала стадію 1/8 на Кубку Світу у Катарі. Команда розгромила національну команду Швейцарії з рахунком 6:1, навіть попри відсутність на полі Кріштіану Роналду У тій зустрічі молодий форвард Гонсалу Рамуш забив три голи й зробив результативну передачу.

Список втрат збірної Португалії

Однак у чвертьфінальному матчі із Марокко Португалія вже не зможе зіграти оптимальним складом. Одразу двоє підопічних Фернанду Сантуша залишають Катар, щоб пройти лікування від травм, отриманих на чемпіонаті світу. Йдеться про одноклубників французьким "ПСЖ" Данило і Нуну Мендеше.

Обидва футболісти хотіли залишитися в таборі національної команди до кінця Кубка Світу, але керівництво "ПСЖ" обов'язково наказало їм повернутися на клубну базу, де гравці й пройдуть курс лікування від травм.

Нуну Мендеш

Данило та Мендеш будуть потрібні "ПСЖ" у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із мюнхенською "Баварією", який відбудеться 14 лютого. У клубі вважають, що подальше перебування гравців у збірній Португалії могло б перешкодити встигнути відновитися до початку другої частини клубного сезону.

Данило, який може грати як у захисті, так і у півзахисті, брав участь лише у перемозі над Ганою з рахунком 3:2 на груповому етапі. Має травму ребра. Єдиний виступ Нуну Мендеша на Кубку світу також відбувся на груповому етапі, коли він допоміг своїй команді обіграти Уругвай з рахунком 2:0. За кілька хвилин до перерви він був змушений залишити поле через проблему зі стегном.

Нагадаємо, збірну Португалії може залишити й Кріштіану Роналду. Ветеран категорично незадоволений зміною своєї ролі у команді. Він уже висунув ультиматум тренерському штабу.