Сенсація на Australian Open: вибув один із головних фаворитів

Рафаель Надаль сенсаційно вибув із Australian Open
Іспанець отримав чергову травму під час матчу

Іспанський спортсмен Рафаель Надаль несподівано програв американцю Маккензі Макдональду у другому колі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу (Australian Open).

Один із фаворитів турніру поступився із загальним рахунком 0:3, повідомляє Twitter-аккаунт Australian Open.

36-річний Рафаель Надаль виступав в Австралії як чинний чемпіон турніру. Він був фаворитом протистояння з Маккензі Макдональдом, проте американець зненацька виграв першу партію з рахунком 6:4. Такий же рахунок було встановлено й у другій партії, перемога у третій далася Маккензі з рахунком 7:5.

Рафаель Надаль

Біль Надаля

Однак досвідчений іспанець має виправдання поразки в цьому матчі. 22-разовий чемпіон "Великих шоломів" отримав травму наприкінці другого сету. В одному з епізодів гри Рафа Надаль побіг за м'ячем і зазнав різкого болю в лівому стегні. Чемпіон був змушений покликати на корт фізіотерапевта, проте це не допомогло йому нав'язати боротьбу Маккензі Макдональд.

Надаль на деякий час пішов до підтрибунного приміщення, але вирішив довести матч до кінця. Це далося Рафаелю ціною неймовірних зусиль. Було видно, що він не може працювати ногами. На подачі Надаль не міг нормально вистрибнути в м'яч, а якщо в розмінах йому доводилося робити понад два кроки, то одразу випадав із позиції.

Australian Open. Друге коло

Маккензі Макдональд (США) — Рафаель Надаль (Іспанія, 1) — 6:4, 6:4, 7:5

Нагадаємо, українська тенісистка Ангеліна Калініна перемогла сильну суперницю на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу. У другому раунді українка здобула гору над Петрою Квітовою з Чехії.