Україна — Англія: пряма трансляція онлайн-матчу (текстова)

Уболівальники збірної України перед грою Фото: REUTERS/Aleksandra Szmigiel

У рамках відбору на Євро-2024 збірна України прийме національну команду Англії. Перша зустріч цих суперників закінчилася перемогою команди Гарета Саутгейта з рахунком 2:0, але тепер "синьо-жовті" можуть здобути реванш.

Портал Новини.LIVE проводить пряму текстову трансляцію найважливішого для збірної України поєдинку.

Тренери обох команд за годину до поєдинку оголосили стартові склади. Головними втратами для Реброва стане відсутність Шапаренка та Ярмоленка. Саутгейт не зможе кинути в бій Олександра-Арнольда та Гріліша.

Склад команди

Україна: Бущан, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Степаненко, Судаков, Зінченко, Мудрик, Циганков, Яремчук.

Англія: Пікфорд, Вокер, Чілвелл, Райс, Гуехі, Магвайр, Сака, Хендерсон, Кейн, Беллінгем, Меддісон.

Пролунав ГІМН УКРАЇНИ у виконанні Тараса Петриненка. Співав практично весь стадіон у Вроцлаві, це надихає. Далі все залежить від парубків на полі.

1 хвилина. МАТЧ ПОЧАВСЯ! М'яч із центру поля розвели футболісти збірної Англії, які намагаються пройти на чужу половину поля.

4 хвилина. Англійці контролюють м'яч, але гравці збірної України надійно перекрили усі підходи до воріт Георгія Бущана. Сподіватимемося, українці впевнено оборонятимуться.

6 хвилина. Багато позиційної боротьби на полі. Беллінгем уже спробував знайти Сака у штрафному майданчику збірної України, але передача не пройшла. Номінальні господарі поки що не йдуть в атаку.

8 хвилина. Миколенко вже "зустрів" Сака на фланзі, лідеру "Арсеналу" надали допомогу. Трохи збив темп чужих атак захисник "Евертона" та збірної України.

Беллингем и Цыганков
Беллінгем та Циганков. Фото: Reuters/Matthew Childs

10 хвилина. Англійці змінюють фланги атак, намагаються загострювати ситуацію передачами "за спину" українським захисникам, але поки що у них нічого не виходить.

13 хвилина. Степаненко перехопив м'яча на своїй половині поля, українці спробували провести контратаку. До небезпечного моменту справа не дійшла, але вже непогано.

16 хвилина. Миколенко шукав передачею Яремчука на чужій половині поля. Не знайшов. Сховав нашого форварда захисник збірної Англії.

21 хвилина. Збірній України вдалося перехопити м'яч та провести кілька атак. Миколенко непогано навісив у чужий штрафний майданчик. Мудрик боровся за м'яч, але не зумів пробити по воротах. Але вже непогано!

Перша жовта картка в матчі — її отримав Тарас Степаненко.

23 хвилина. "УКРАЇНА!" — звучить із трибун. Команда Реброва атакує. Ярмоленко дуже нервує на лаві запасних.

26 хвилина. ГОЛ! Україна — Англія — 1:0! ЗІНЧЕНКО! Чергова контратака України закінчилася передачею праворуч у центр штрафного майданчика від Циганкова, де Зінченко влучним ударом низом "прошив" Пікфорда!

29 хвилина. Англійці розлютилися і великими силами пішли в атаку. Поки що все нормально, українці тримають стрій і не забувають про контрвипади.

34 хвилина. Беллінгем дуже активний у ці хвилини, як і більшість його партнерів по команді. Меддісон не зумів нічого протиставити в атаці Забарному, сфолив на Іллі та отримав жовту картку.

37 хвилина. Повернулися до того, з чого розпочався поєдинок. Англійці контролюють м'яч, але не можуть вигадати нічого, що допоможе їм забити гол.

40 хвилина. На лівому фланзі у збірної України добре порозуміння у Циганкова з Коноплею. Яремчук та Судаков підтримують спроби партнерів по команді контратакувати. На протилежному фланзі проти Мудрика грають одразу кілька суперників.

42 хвилина. Гол. Україна – Англія – 1:1. ВОКЕР отримав передачу з глибини поля, прорвався до воріт Бущана ліворуч, пішов від Миколенка і точно пробив. Результативна передача на рахунку Кейна.

43 хвилина. Роман Яремчук отримав жовту картку за необов'язковий фол у центрі поля.

45 хвилина. Українці не притискаються до воріт після пропущеного м'яча. Рефері додав одну хвилину до першого тайму.

Кайл Уокер
Кайл Вокер забиває гол. Фото: Reuters/Matthew Childs

ПЕРЕРВА! Збірна України грає внічию з Англією у Вроцлаві. Голи на рахунку Зінченка та Уокера, колишніх партнерів з "Ман Сіті".

Команда Реброва витримала натиск англійців у дебюті зустрічі, знайшла свою гру та забила дуже важливий гол. На жаль, не вдалося піти на перерву переможцем, але сподіватимемося, що після другого тайму ми зазнаємо ще радісніших емоцій.

ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ! Заміна у складі збірної України. Замість Миколи Матвієнка на поле вийшов Сергій Кривцов.

48 хвилина. Беллінгем пробив головою по воротах Бущана із центру штрафного майданчика. Голкіпер без проблем забрав м'яч у руки.

50 хвилина. Українці намагаються атакувати по всій ширині поля, шукають вільного простору за спинами англійських гравців.

52 хвилина. Англійці отримали право на штрафний удар. Настав продуманий розіграш, який завершився ударом головою у виконанні Магвайра. Вище воріт.

54 хвилина. Українці відбилися після розіграшу кутового біля своїх воріт та спробували втекти у контратаку, але Циганкову завадили дістатися м'яча.

56 хвилина. Михайло Мудрик обіграв двох суперників і увірвався з м'ячем у чужий штрафний майданчик, але йому не дозволили завдати удару. Через хвилину Судаков пробив мимо воріт з 17 метрів.

60 хвилина. Бущан зробив СЕЙВ після потужного удару з сімнадцяти метрів у виконанні Букайо Сака! Небезпечно зараз було! Після рук голкіпера м'яч відлетів у перекладину.

64 хвилина. Харрі Кейн завдав свого першого удару по воротах збірної України. Вийшло слабко, м'яч прокотився повз.

65 хвилина. Подвійна заміна у складі збірної України. Сергій Сидорчук та Артем Довбик вийшли на поле замість Георгія Судакова та Романа Яремчука.

67 хвилина. Циганков та Довбик провели гарний випав правим флангом, але у результаті захисник збірної Англії не дозволив українцям створити небезпечний момент.

69 хвилина. У збірної Англії також подвійна заміна. Меддісон і Беллінгем пішли відпочивати, натомість Фоден і Рашфорд. Легше від цього Україні не буде.

71 хвилина. Циганков та Зінченко заробили кутовий для збірної України. Після розіграшу Кривцов та Мудрик впали у боротьбі із суперниками. Неоднозначний епізод, але рефері показав продовжити гру. Українці відбилися від контратаки англійців.

74 хвилина. І знову гра йде на зустрічних курсах. Є відчуття, що ми побачимо забитий м'яч. Українці не поступаються супернику практично ні в чому.

76 хвилина. У складі збірної України є ще одна заміна. Замість Олександра Зінченка вийшов новий капітан "Динамо" Віталій Буяльський.

78 хвилина. Буяльський у боротьбі з Фоденом одразу ж заробив для своєї команди право на штрафний майданчик. Мудрик подав верхи — прямо до рук Пікфорда.

81 хвилина. І ще один випад збірної України! Мудрик спробував втекти від Вокера зовнішньою дугою, але Кайл на досвіді впорався з молодим суперником.

85 хвилина. А тепер Конопля із порушенням правил зупинив Рашфорда перед воротами Бущана. Штрафний для гостей. Сам Рашфорд потужно подав, але Бущан врятував свою команду! Після цього пішов пас на Магвайра, і Бущан знову був першим на м'ячі. Можливо ціною травми.

87 хвилина. Ще одна заміна у складі збірної Англії. Галахер вийшов замість Сака. Не забив сьогодні Букайо. І добре для нас.

89 хвилина. І знову Мудрик ледь не вирвався на оперативний простір, але Вокер зупинив його. Михайло попросив заміну. Натомість виходить Назарина, це його дебют у збірній України.

90 хвилина. Чотири хвилини додав рефері з Болгарії до другого тайму поєдинку. В атаці англійці.

МАТЧ ЗАКІНЧЕНО! Збірна України у Вроцлаві зіграла внічию з Англією із рахунком 1:1. Сергій Ребров продовжує серію без поразок на чолі національної команди.

Михаил Мудрик
Мудрик бореться із суперником. Фото: REUTERS/Aleksandra Szmigiel

Українці провели чудовий матч. Так, були помилки, але результат тішить. Зупинили переможну серію Англії. Тепер починаємо готуватися до гри з Італією, яка відбудеться 12 вересня у Мілані. Портал Новини.LIVE вестиме текстову трансляцію поєдинку. Повертайтесь до нас!