Українська тенісистка зіграє у півфіналі Australian Open: про кого мова

Українка Марта Костюк вийшла до півфіналу Australian Open
Марта Костюк та Габріела Русе здобули історичну перемогу

Українська тенісистка Марта Костюк встановила історичне досягнення та пробилася до півфіналу Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open). Цей рубіж підкорився дівчині у парному розряді разом із представницею Румунії Габріелою Русе.

У чвертьфіналі турніру були переможені Елізе Мертенс із Бельгії та австралійка Сторм Сандерс, повідомляє портал Новини.LIVE.

20-річна Марта Костюк вибула з одиночного турніру Australian Open, але після цього зробила сенсацію у парному розряді. Разом із румунською Габріелою Русі українка зуміла вийти до півфіналу престижної першості "Великого шолома".

Складна перемога

Костюк та Русі у чвертьфіналі Australian Open-2023 вибили четверту сіяну пару турніру. Вони протистояли тандему Елізе Мертенс (Бельгія)/Сторм Сандерс (Австралія). Поєдинок виявився тяжким для всіх учасниць. Він тривав дві години 30 хвилин.

Перший сет завершився перемогою Костюк та Русі. Тенісистки успішно розпочали другий сет, ведучи у рахунку 2:0. Однак потім українка та румунка програли шість геймів поспіль.

Під час перерви між сетами Марта Костюка опитала медичну допомогу через пошкодження коліна. Однак у вирішальному сеті Костюк із Русі продемонстрували волю до перемоги та зуміли перемогти з рахунком 6:4.

Марта Костюк

Для Марти Костюк це перший півфінал турніру "Великого шолома". Вона стала третьою українською тенісисткою, яка виступить у півфіналі парного Australian Open. У 2008-му році сестри Олена та Катерина Бондаренко виграли Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу у парному розряді.

За вихід у фінал турніру Габріеле Русе та Марта Костюк змагатимуться з першою сіяною парою турніру Барбора Крейчикова / Катерина Синякова.

Australian Open. Парний розряд. Жінки. 1/4

Мертенс/Сандерс — Костюк/Русі — 1:2 (6:7 (6:8), 6:2, 4:6)

Нагадаємо, британський тенісист Енді Маррей у третьому турі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу обіграв місцевого спортсмена Танасі Коккінакіса. Попри перемогу, один із фаворитів турніру був у нестямі від люті через скандал, який трапився прямо на корті.