Андрій Ярмоленко забив два красиві голи за "Аль-Айн": як він допоміг Сергію Реброву

Андрій Ярмоленко забив два красиві голи за Аль-Айн
Дубль українця дозволив команді Сергія Реброва розгромити суперника

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко провів один із найкращих матчів у складі "Аль-Айна" з ОАЕ. На рахунку форварда два голи.

Українець гідно відповів на критику з боку місцевих журналістів, повідомляє портал Новини.LIVE.

33-річний півзахисник "Аль-Айна" Андрій Ярмоленко записав на свій рахунок дубль у домашньому матчі 14 туру чемпіонату ОАЕ проти "Аджмана" (5:1). Обидва голи українського футболіста вийшли гарними.

Андрій Ярмоленко

Спочатку на 31-й хвилині Ярмоленко завершив масовану атаку своєї команди точним добиванням із гострого кута.

Через шість хвилин Андрій знову відзначився. Він підхопив м'яч неподалік центральної лінії поля, обігрався із суперником і точно пробив під опорну ногу голкіперу в дальній кут.

Ветеран довів рахунок своїм голам за "Аль-Айн" до семи. На його рахунку чотири результативні передачі. Критика на адресу українця починає затихати. Це стосується головного тренера команди Сергія Реброва, якого більше не звинувачують у лобіюванні інтересів земляка.

За підсумками 14 зіграних турів "Аль-Айн" йде на четвертому місці у турнірній таблиці. Відставання від "Аль-Ахлі" становить три очки. Наступний матч підопічні Реброва зіграють уже у середу, першого лютого. У рамках 1/8 Кубка президента ОАЕ "Аль-Ахлі" вирушить у гості до команди "Кхор Факкан".

Нагадаємо, дружина капітана збірної України Андрія Ярмоленка розповіла, чи планує півзахисник повертатися до київського "Динамо". Півзахисник є вихованцем "біло-синіх" та любить рідний клуб.

Нещодавно стало відомо про те, що форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе звернувся до керівництва "ПСЖ" із проханням підписати португальського футболіста Бернарду Сілву.

А наречена аргентинського форварда "Манчестер Юнайтед" Лісандро Мартінес практично повністю оголилася на карнавалі в Аргентині.