Іран та США провели видовищний поєдинок на ЧС-2022: відомий переможець

Збірна США нокаутувала Іран на ЧС-2020 і вийшла до 1/8

У матчі третього туру групового етапу Кубка Світу зустрілися збірні Ірану та США. Абсолютно рівні суперники подарували вболівальникам чудовий поєдинок та цілий спектр емоцій.

Протистояння прикрасив лише один гол, проте моментів було набагато більше, повідомляє портал Новини.LIVE.

Іран — США — 0:1 (0:1)

Гол: Пулішич, 38.

Іран: Бейранванд — Резаян, Хоссейні, Пураліганджі, Мохаммаді (Карімі, 45+3) — Голізаде (Ансарифард, 77), Еззатоллахі, Нуроллахі (Торабі, 71), Хаджсафі (Джалалі, 71) — Таремі — Азмун (Годдос, 46).

Тренер: Карлуш Кейруш.

США: Тернер — Робінсон, Рим, Картер-Вікерс, Дест (Мур, 82) — Маккенні (Акоста, 65), Адамс, Муса — Пулішич (Ааронсон, 46), Сарджент (Райт, 77), Веа (Циммерман, 82).

Тренер: Грег Берхалтер.

Перед матчем збірна Ірану випереджала США у турнірній таблиці. Підопічні Карлуша Кейруша виграли в Уельсу (2:0), а американці мали два очки після нічиїх з Англією (0:0) і тими ж валлійцями (1:1). За певних розкладів Іран влаштовувала нічия, а ось збірній США потрібна була лише перемога.

Іран - США

Команди провели дуже різні тайми. Американці домінували у першому з них. Команда Грега Берхальтера щоразу доходила до воріт суперника, але втрачала один момент за іншим. Веа та Сарджент могли вивести збірну США вперед, але це зробив лідер "зірково-смугастих". На 38-й хвилині атака американської команди завершилася влучним пасом головою від Деста з правого краю іранського штрафного майданчика, де Пулішич випередив захисників, встигнувши проштовхнути м'яч у сітку, 1:0. У тому епізоді Крістіан отримав коліном у пах від воротаря збірної Ірану і на другий тайм уже не вийшов. А без нього американці почали грати зовсім по-іншому.

Іран - США

Іранці перехопили ініціативу і цілий тайм намагалися "пробити" Тернера. Команда Кейруша втратила чимало чудових моментів. Вже у компенсований до поєдинку час вони могли претендувати на пенальті. Таремі впав у боротьбі з Картер-Вікерсом у штрафній збірної США, упустивши при цьому можливість переграти Тернера. Іранські футболісти довго апелювали до арбітра, але той став призначати одинадцятиметровий.

Іран - США

Збірна США посіла друге місце у групі та вийшла до 1/8 Кубка Світу, де зіграє проти Нідерландів. Іран повертається додому.

Нагадаємо, за звання "Кращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо, хто ці футболісти та перевіряємо, чи збіглося очікування з реальністю.