Конкурент Луніна у "Реалі" визнав помилку у матчі 1/8 Ліги чемпіонів проти "Ліверпуля"

Тібо Куртуа розповів про свою помилку в матчі 1/8 ЛЧ із Ліверпулем
Бельгійський голкіпер невпевнено зіграв у низці епізодів поєдинку

Воротар мадридського "Реала" Тібо Куртуа прокоментував свої дії у першому поєдинку 1/8 плей-офф Ліги чемпіонів проти "Ліверпуля" (5:2).

Англійці забили мадридцям два голи у дебюті поєдинку, нагадує Marca.

30-річний Тібо Куртуа лише нещодавно повернувся до основного складу мадридського "Реала" після травми. За відсутності бельгійського голкіпера ворота "бланкос" захищав українець Андрій Лунін.

Ліверпуль - Реал Мадрид

Помилка Куртуа

У поєдинку проти "Ліверпуля" Тібо Куртуа зробив кілька помилок. Він докладно розповів про те, у яких епізодах не зумів виручити свою команду.

Мені здавалося, що все під контролем, я хотів віддати швидку передачу. Але потім побачив загрозу з боку Салаха", — розповів Тібо Куртуа.

Мадридці ще в першому таймі встигли відіграти два голи. Після перерви забивали лише футболісти "Реала". Вінісіус та Карім Бензема оформили дублі.

"Я вперше граю в Лізі чемпіонів на "Енфілді" при глядачах. Те, що публіка аплодувала Модрічу та Бензема, лише доводить, що ці люди вміють цінувати великих гравців", — додав Тібо Куртуа.

Нагадаємо, керівництво київського "Динамо" планує продати ще кілька зіркових футболістів клубу. Трансфери можуть відбутися вже найближчого літа. Клуб планує заробити на продажі Георгія Бущана та Миколи Шапаренка.

Колишній чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров розповів про те, що в Україні виросли два дуже талановиті спортсмени.