Підсумки третього дня Олімпіади-2024 — який вигляд має медальний залік

Медальний залік на Олімпіаді-2024 за 29 липня
Ольга Харлан. Фото: noc-ukr.org

У понеділок, 29 липня, у Парижі відбувся третій день Олімпійських ігор-2024. Протягом дня розіграли 19 комплектів нагород, зокрема свою першу на цих змаганнях медаль здобула Україна.

Про це повідомили на сайті Олімпійських ігор.

Корейська спортсменка Бан Хйо Дзін здобула першість у жіночих змаганнях із пневматичної зброї, а дует китайських спортсменів Лянь Цзюньцзє та Янг Хао — у стрибках у воду з 10-метрової висоти.

Збірна Японії випередила Китай, здобувши золоту нагороду, у командному турнірі зі спортивної гімнастики. Бронзові нагороди також забрали США та Україна.

• австралійка Моллі О'Каллаган виграла золоту нагороду в 200-метрівці вільним стилем;
  • гонконзький фехтувальник Чонг Калун став переможцем змагань із рапірою.
Медальний залік за 29 липня
Медальний залік. Скриншот olympics.com
Медальний залік. Скриншот: olympics.com
Медальный зачет за 29 июля

Нагадаємо, Ольга Харлан перемогла у бронзовому фіналі з фехтування на шаблі серед жінок. Спортсменка принесла Україні першу медаль Олімпіади-2024.

Також ми повідомляли, що українка Еліна Світоліна перемогла америнку Джессіку Пегулу у другому раунді Олімпіади-2024. Спортсменка вийшла в 1/8 фіналу, де зустрінеться з десятою ракеткою світу Барборою Крейчіковою.