Збірна Уельса витримала цілий тайм у матчі на ЧС-2022 з Англією: хто виграв

Збірна Англії здивувала проти Уельсу — чим закінчився матч ЧС-2022

У матчі третього туру групового етапу Кубка Світу у квартеті "В" зустрілися збірні Уельсу та Англії. Обидві команди були зацікавлені у перемозі, тому вболівальники спочатку чекали на яскравий і безкомпромісний поєдинок.

Англійці вважалися фаворитами протистояння, але валлійці не мали наміру здаватися, повідомляє портал Новини.LIVE.

Уельс — Англія — 0:3 (0:0)

Голи: Рашфорд, 50; Фоден, 52; Рашфорд, 68

Уельс: Уорд — Ніко Вільямс (Коннор, 37), Мефам, Родон, Бен Девіс (Моррелл, 59) — Ремзі, Ампаду, Аллен (Колвілл, 81) — Бейл (Джонсон, 46), Мур, Джеймс (Вілсон, 77).

Тренер: Роб Пейдж.

Англія: Пікфорд — Шоу (Тріп'єр, 65), Магуайр, Стоунз, Уокер (Олександер-Арнольд, 58) — Беллінгем, Райс (Філіпс, 58), Хендерсон — Рашфорд (Гриліш, 75), Кейн (Уілсон, 58), Фоден.

Тренер: Гарет Саутгейт.

Англійці є одним із фаворитів Кубка Світу в Катарі, і осічка в поєдинку зі США (0:0) не змінила цього. Натомість мотивувала підопічних Гарета Саутгейта серйозно поставитися до всіх трьох матчів групової стадії.

А Уельс зумів набрати у двох поєдинках всього очко, втративши через дискваліфікацію основного воротаря. Проте валлійці зберігали шанси на вихід із групи. І для цього їм насамперед треба було обігравати англійців. Ці суперники зустрічалися один з одним 103 рази, але "дракони" перемагали лише дюжину разів.

"Три леви" з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативою, валлійцям не вдавалося зачепитися за м'яч. У дебюті зустрічі Кейн точною та гарною передачею вивів Рашфорд на ударну позицію, але форвард "Манчестер Юнайтед" не зумів завдати акцентованого удару. Англійці робили передачі п'ятами біля чужого штрафного майданчика, били по воротах у падінні через себе, але до перерви рахунок не змінився.

Зате на початку другого тайму Уельс пропустив два удари поспіль, після яких вже не зміг прийти до тями. Спочатку Рашфорд зголосився пробити штрафний і послав м'яч практично у "дев'ятку" воріт суперника, 1:0. Через дві хвилини Фоден замкнув простріл Кейна вздовж воріт Уельсу, 2:0.

На честь валлійців, вони намагалися змінити ситуацію. Одна з атак "драконів" ледь не привела до автоголу у виконанні Магуайра. Крім цього, Пікфорд врятував Англію після удару від Джеймса. Натомість Маркус Рашфорд на 68-й хвилині оформив дубль, практично поодинці обігравши оборону валлійців, 3:0.

Маркус міг і хет-трик оформити, але й без цього збірна Англії здобула комфортну перемогу. "Три леви" вийшли до 1/8 Кубка Світу з першого місця у групі та зіграють із Сенегалом, а Уельс їде додому.

Рекомендуємо прочитати статтю про головних фаворитів Мундіалю в Катарі. Деякі збірні готові здивувати вболівальників та експертів.